profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

SRT komandas ekipāžai 3.vieta Grieķijas sacensībās

Go4speed 30.05.2022 - 00:47 SRT komandas ekipāžai 3.vieta Grieķijas sacensībās
Egidijus Valeiša un Mindaugas Varža. Foto: Vasileios Notis

Aizvadītajās brīvdienās Grieķijā tika aizvadītas Baja Loulé 2022 sacensības, kas bija otrais no pieciem Eiropas kausa izcīņas rallijreidā posmiem. Sacensību kopējais garums bija 660 kilometri, bet laika ieskaitē tika veikti 443 kilometri.


Foto: Vasileios Notis

Uzvaru absolūtajā ieskaitē svinēja portugālis Henriks Silva ar ''Mercedes Proto'' automašīnu. Trīsarpus minūtes viņam zaudēja cits portugālis Pedro Dias Da Silva ar ''VW Amarok''. T4 klasē trešo vietu izcīnīja lietuviešu ekipāža Egidijus Valeiša un Mindaugas Varža, kuri startēja ar ''Canam Maverick'' bagiju. Klases uzvarētājiem lietuvieši zaudēja vairāk nekā 11 minūtes. T3 klasē ceturto vietu izcīnīja ungāru sportists Lorincs Mežaros. Abas šīs ekipāžas apkalpoja latviešu ''Sports Racing Technologies'' komanda.

Kā portālam Go4speed pastāstīja Artūrs Priednieks, tad ''Ar rezultātiem komanda un braucēji ir apmierināti. Lietuvieši ieņēma savā klasē 3.vietu, bet ungāru sportisti šajās sacīkstēs savā klasē palika ceturtie. Uzskatu, ka abām ekipāžām šis rezultāts ir labs, jo viņiem nav liela pieredze rallijreidā. Jā, varbūt apstākļi nebija tie vienkāršākie, jo valdīja liels karstums (ap 30 grādiem), kas automašīnām un sportistiem deva papildus slodzi, taču, neskatoties uz to, abas ekipāžas veiksmīgi sasniedza finišu. Nākamās sacīkstes mums ir Itālijā, kur mūsu komandas sastāvā brauks šī pati lietuviešu ekipāža, kā arī vēl daži citi pārsteigumi, par kuriem ziņosim vēlāk.''

SRT komanda
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: