profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Žala prezentē jauno Dakaras rallija auto (FOTO)

Go4speed 24.11.2021 - 20:09 Žala prezentē jauno Dakaras rallija auto (FOTO)
Foto: Vaidotas Žala - Teltonika Racing

Lietuviešu rallija braucējs Vaidotas Žala atrādījis savu jauno Dakaras rallija automašīnu, kā arī viens no ātrākajiem Lietuvas rallija braucējiem paziņojis, ka 2022.gada Dakaras rallijā viņam būs jauns komandas nosaukums – ''Teltonika Racing'', kas aizstās komandas galveno partneri Agrorodeo. Otro gadu pēc kārtas Žalas stūrmanis Dakaras rallijā būs Paulo Fiuza.


Foto: Luko Balandžio

Žala atklāja, ka 2022. gada Dakaras rallija sacensībām viņš gatavojas atbildīgāk nekā jebkad iepriekš. Viņš vairākkārt teicis, ka uz bezceļu ralliju dodas, lai parādītu, ko spēj. Īpaši tāpēc, ka tagad esot labākais laiks, lai atkal par sevi liktu runāt ''X raid'' rūpnīcas komandai. Atgādināsim, ka 2020. gada Dakaras rallijā Žala pirmajā 319 kilometrus garajā ātrumposmā izcīnīja sensacionālu uzvaru, taču turpinājumā Žala cīnījās ar tehniskām problēmām, kas lika izstāties.


Foto: Luko Balandžio

Žala atklāja, ka brauks ar to pašu ''MINI John Cooper Works'' bagiju, taču auto piedzīvojis būtiskus tehniskus uzlabojumus, kur būtiskākais no tiem ir tāds, ka auto būs jauns dzinējs ar vienu turbīnu (iepriekš bija divas turbīnas, kas radīja dažādas problēmas). Šogad Vaidotas daudz laika esot pavadījis Vācijā ''X raid'' komandas bāzē. Lai arī fani cerēja, ka ''X raid“ komanda pēc Žalas snieguma 2020.gada rallijā varētu sportistam piedāvāt vietu rūpnīcas komandas sastāvā, pilots atzina, ka rūpnīcas bagija nomas cenas esot ļoti dārgas, tāpēc reālākais variants esot bijis investēt naudu savā bagijā.


Foto: Vaidotas Žala - Teltonika Racing

Žalas līdz šim labākais rezultāts Dakaras rallijā ir 12.vieta 2019.gada rallijā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png