profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

2023.gada pasaules RX sezona bez posma Latvijā

Go4speed 07.12.2022 - 23:48 2023.gada pasaules RX sezona bez posma Latvijā
Foto: rigarx.com

FIA pasaules rallijkrosa čempionāts 2023. gadā svinēs savu desmito sezonu. Trešdien tika apstiprināts desmit posmu kalendārs nākamajam gadam, kas uzsāks otro elektriskās ēras sezonu.

Tāpat kā 2022. gadā, sacensības sāksies ar posmu Norvēģijā, kas notiks jūnija vidū. Jūlija sākumā pasaules RX dalībnieki pārcelsies uz, iespējams, slavenāko šīs disciplīnas trasi - Holjesu Zviedrijā. Šis būs pasaules RX 100. posms!

Trīs nedēļas vēlāk čempionāts pirmo reizi kopš 2019. gada atgriezīsies Lielbritānijā, Lidenhilas trasi, kur rallijkross dzima pirms vairāk nekā pusgadsimta. Pēc tam sekos posmi Beļģijā un Portugālē. Pēdējā Eiropas pieturvieta kalendārā būs septembrī Vācijā, Esteringā.


Foto: rigarx.com

Pēc sezonas Eiropā pasaules RX automašīnas tiks pārvestas uz Keiptaunu, lai cīnītos Killarney International Raceway trasē. 2023.gada pasaules RX sezona noslēgsies Āzijā, par kuru vēl tiks paziņots un sīkāka informācija vēl sekos. Jāpiebilst, ka Dienvidāfrikā un Āzijā tiks aizvadīti dubultposmi.

Kā redzams, tad nākamgad pasaules RX nebūs posms Latvijā.

FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta atklāšanas posms tiks aizvadīts Ungārijā, bet pilns Eiropas RX kalendārs tiks paziņots tuvākajā laikā.

2023.gada pasaules RX kalendārs:


Komentāri
NORMIS55 08.12.2022 08:10
Gandrīz var piekrist.
Typ85 08.12.2022 07:53
Labi vien ir, ka nav, tad nav... RX nav ne tuvu vairs pasaules līmeņa sacensības, kaut kāds elektiskais geju šovs.. noderīga klase, kuras braucienu laikā aiziet uz veikalu vai labierīcībām, gaidot Eiropas ieskaiti...
Ceram uz Eiropas posmu un NordX posmu Biķerniekos, tur bija un būs ko redzēt!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: