profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Baldiņš devies uz noslēdzošo 'Nitro RX' posmu

Go4speed 01.12.2021 - 13:42 Baldiņš devies uz noslēdzošo 'Nitro RX' posmu
Foto: Qnigan Rallycross Media

Latviešu autosporta braucējs Ronalds Baldiņš ar komandas “Olsbergs MSE” supercar automašīnu aizvadījis divus “Nitro Rallycross” sacensību posmus Amerikā. Sportists nolēmis šo gadu noslēgt ar vēl vienu uznācienu pasaulslavenajā seriālā, komanda jau devusies uz sacīksti otrpus okeānam.

Ronalds Baldiņš, latviešu rallijkrosa braucējs: ''Jāsaka tā, ka ar mums līdzīgi, kā ar maziem bērniem – dod mazo pirkstiņu, bet mēs paņemsim visu roku. Kamēr citi slīpē ielas sasnigušajā Latvijā, mēs esam ieraudzījuši gaismu tuneļa galā un atraduši iespēju doties uz Floridu, pēdējo Nitro Rallycross posmu šajā sezonā,” atklāj Ronalds.

''Gaidāmas negulētas naktis visiem mums un tiem, kuri seko līdzi un atbalsta mūs caur ekrāniem – vēl viena nedēļas nogale jāiztur. Centīsimies darīt visu, kas ir mūsu spēkos, lai parādītu pēc iespējas labāku sniegumu manā un komandas izpildījumā. Jācer, ka uz abiem pleciem sēdēs veiksmes putni un vēji pūtīs pareizajā virzienā,” tā Baldiņš.

Septembra beigās latviešu rallijkrosa braucējs Ronalds Baldiņš saviem līdzjutējiem paziņoja, ka dodas uz Ameriku, lai piedalītos rallijkrosa seriālā “Nitro Rallycross”. Pēc pirmās neveiksmes ar starptautiskajiem lidojumiem, komanda nepadevās un novembrī mēģināja iekarot Ameriku otro reizi, un tas vainagojās ar diviem aizvadītiem šo sacensību posmiem Fīniksā un Dienvidkalifornijā. Fīniksā pašmāju sportists iepazinās ar seriālu un “Olsbergs MSE” supercar automašīnu, bet jau otrajās sacensībās spēja iekļūt fināla braucienā un izcīnīt septīto pozīciju.


Foto: Qnigan Rallycross Media

2021. gada “Nitro Rallycross” sezona sastāv no pieciem posmiem:
24.-25. septembris / Jūtas motorsporta pilsēta / Soltleiksitija, Jūta
2.-3. oktobris / ERX Motoru parks, Mineapolisa, Minesota
13.-14. novembris / “WildHorse” motorsporta parks, Fīniksa, Arizona
20.-21. novembris / “Glen Helen” sacīkšu trase, Dienvidkalifornija
4.-5. decembris / “The Firm” motorsporta parks, Florida

“Nitro Rallycross” ir amerikāņu rallijkrosa sacīkšu seriāls, rallijkrosa braucēja Trevisa Pastrana un “Nitro Circus” radīts produkts, pirmā pilnā sacensību sezona tika atklāta šogad. Pasākumā piedalās tādi pasaules braucēji, kā Taners Fousts, Skots Spīds, Kevins Eriksons, Olivers Eriksons, Timijs Hansens, Kevins Hansens, Liams Dorans, Treviss Pastrana un Čeiss Eliots.

Rallijkrosa trases ir izveidotas daudz platākas kā Eiropā, nodrošinot apdzīšanas iespējas jebkurā trases posmā, padarot šīs sacensības skatītājiem un braucējiem ļoti baudāmas. Trases lielākoties ir ar jauktu segumiem, kur dominē dažādas grūtības pakāpes augstuma un tāluma lēcieni, kā arī dažāda slīpuma virāžas trases līkumos. Trašu izbūvē ir ļoti daudz līdzības ar motokrosam paredzētām trasēm, to elementus, pielāgojot rallijkrosa vajadzībām. Katra sacensību vieta ir unikāla, jo tā tiek gatavota uz konkrēto posmu šī seriāla vajadzībām.

Sacensību tiešraide no Floridas būs pieejama Best4Sport.TV Youtube kanalā un Facebook lapā. Informācijai par sportista gaitām Amerikā iespējams sekot līdzi Facebook lapā Ronalds Baldiņš RX.

Dalībnieku saraksts:


Tiešraides programma (pēc Latvijas laika):
Sestdiena
21:05 / Supercar 1:1 duelis
22:25 / Supercar 1:1 duelis
23:05 / Supercar 1:1 duelis
23:25 / Supercar 1:1 duelis

Svētdiena
21:07 / Supercar hīti
21:51 / Supercar pusfināli
22:57 / Supercar LCQ
23:38 / Supercar fināli

Informāciju sagatavoja:
Zane Lielkāja
Rallycross.lv / Sabiedriskās attiecības

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: