profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Baldiņam pagaidām neizdosies īstenot sapni par startēšanu 'Nitro Rallycross'

Go4speed 24.09.2021 - 13:57 Baldiņam pagaidām neizdosies īstenot sapni par startēšanu 'Nitro Rallycross'
Ronalds Baldiņš

Jau ziņojām, ka trešdien negaidītu, bet ļoti patīkamu pārsteigumu sarūpēja rallijkrosa braucējs Ronalds Baldiņš, kurš paziņoja, ka ir saņēmis negaidītu uzaicinājumu piedalīties slavenajā Amerikas ''Nitro Rallycross''. Bet diemžēl noskaidrojies, ka tālāk par Amsterdamas lidostu Ronalds nav ticis.

''Diemžēl šodien ir sliktas ziņas. Esam nosēdējuši Amsterdamā vairāk kā pusotru dienu, un mūs neielaiž uz ASV. Nezinu, kāpēc, nav paskaidrojumu - mums ir vīzas, izsaukums, bet tas neko nedeva. Sazinājāmies ar sacensību rīkotājiem, ir arī citi džeki, kuri nav tikuši ielaisti ASV. Darījām visu, ko varējām.''

''Mums ir plāns B, mēģināsim ātri tikt atpakaļ uz Latviju, lai sestdien varam piedalīties rallijkrosa sezonas noslēgumā Sporta komplekss "333". Vai izdosies, nezinu. Ceru, ka paspēsim, bet, godīgi, rokas ir nolaidušās zemāk par zemi. Vienīgais labums ir tas, ka rīkotāji aicina uz sacensībām decembrī, tāpēc mēģināsim varbūt otro reizi. Paldies visiem par veiksmes vēlējumiem,'' tā Ronalds Baldiņš.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: