profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Atcelts Latvijas rallijkrosa čempionāta un NEZ kroskartu pirmais posms Biķerniekos

Go4speed 28.04.2021 - 11:14 Atcelts Latvijas rallijkrosa čempionāta un NEZ kroskartu pirmais posms Biķerniekos
Foto: Toms Paipals Photography

Lai gan līdz beidzamam tika strādāts, lai 8. un 9. maijā nodoršinātu Latvijas rallijkrosa čempionāta un NEZ Kroskartu čempionāta startu Biķernieku trasē Rīgā, sacīksti vispārējo ierobežojumu dēļ tomēr nācies atcelt.

Rallycross.lv paziņojumā teikts: ''Līdz šim nepaziņojām par pirmā NEZ Kroskartu čempionāta un Latvijas Rallijkrosa čempionāta sacensību posma atcelšanu vai pārcelšanu, jo bija cerība šo sacīksti aizvadīt noteiktajā nedēļas nogalē 8.-9. maijā. Diemžēl vairs ilgāk nevaram gaidīt atbildīgo institūciju lēmumu, jo atlicis pārāk maz laika, lai sarīkotu pilvērtīgas sacīkstes, kā arī laicīgi paziņotu to ārzemju sportistiem. Esam spiesti atcelt plānotās sacensības. Tomēr, vēlamies informēt, ka 9. maijā trase ir rezervēta un Rallycross.lv plāno rīkot treniņu dienu, lai jebkurā gadījumā būtu iespēja būt trasē un gatavoties sezonai, kura cerams varēs sākties tuvākajā laikā. Ceram uz jūsu sapratni!''


Foto: Toms Paipals Photography

Tas nozīmē, ka par pirmo paredzēto Latvijas sacensību kļūst Latvijas autokrosa čempionāta posms Brenguļos maija beigās, bet par otro – Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas kausa cīņa Priekulē. Tomēr jau šobrīd abu cīņu rīkotāji izteikuši bažas par neskaidro situāciju ierobežojumu, tostarp atļauto vai neatļauto skatītāju, ziņā. Sekosim līdzi jaunumiem.

Tikmēr izmaiņas skārušas arī Lietuvas autokrosa čempionāta kalendāru – pirmais posms Šakjai trasē, kas bija paredzēts maija vidū, pārcelts uz oktobra sākumu. Savukārt Ukmerģes posms, kas bija paredzēts arī kā Baltijas autokrosa kausa cīņa, tuvākajā laikā tiks pārcelts uz citu norises laiku, jo sākotnējā paredzētajā datumā jūlija sākumā iekārtojās Lietuvas Eiropas autokrosa čempionāta posms. Šobrīd notiek jaunā datuma saskaņošana starp visām Baltijas valstīm.

LATVIJAS RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA KALENDĀRS:

1. 08.-09.05. Rīga Biķernieki
2. 20.06. Birži Baroni
3. 10.-11.07. Rīga Biķernieki
4. 04.-05.09. Bauska Mūsa
5. 09.10. Ropaži SK 333
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png