profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Autosporta Akadēmijas jauniešiem jau iespaidīgi rezultāti

Go4speed 10.05.2011 - 21:15 Autosporta Akadēmijas jauniešiem jau iespaidīgi rezultāti
Sportists Valts Zvaigzne/Publicitātes foto


Maija sākumā tika prezentēts jauns projekts O!Kartes Autosporta Akadēmija (O!AA), pagājušas tikai dažas dienas, bet tās dalībnieki uzrādījuši jau iespaidīgus rezultātus, portālu „Go4speed" informēja projekta pārstāvis Mārtiņš Dzenītis.

Sešās sacensībās, kas notikušas pēdējo nedēļu laikā ir izcīnītas piecas uzvaras un 12 goda pjedestāli.

Pimie O!AA dalībnieki labus rezultātus uzrādīja sacensībās, vēl pirs projekts tika oficiāli prezentēts plašākai publikai. Jānis Baumanis un Reinis Nitišs startēja autokrosa sacensībās Smiltenē. Baumanim bagiju B600 klasē pirmā vieta, bet Nitišam Super 2000 klasē - otrā vieta.

Nākamais pārbaudījums bija jaunajiem rallistiem. Rallijsprintā „Kalnamuiža" startēja trīs O!AA jaunieši un divi no viņiem finišēja uz pjedestāla. Ralfam Sirmacim uzvara 2WD Open klasē, bet Mārcis Ķenavs palika otrais (tikai tehnika neļāva uzvarēt) 1600 klasē. Valts Zvaigzne (4WD Open) - soli no pjedestāla - ceturtajā vietā. 

Aizvadītā nedēļas nogale bija ļoti aktīva O!Kartes jauniešiem - viņi piedalījās četrās dažādās sacensībās! Viss sākās ar supersprintu Smiltenē - tur uz starta 9 O!AA dalībnieki. Visus šokēja Kārlis Nebars - divas pārliecinošas uzvaras 1600 un 4WD+ klasēs. Reinim Nitišam otrā vieta junioru U-18 ieskaites grupā, bet trešie ātrākie bija Gundars Tīdmanis (RWD klase), Mairis Laukšteins (1600+) un Ralfs Sirmacis (U-18).

Savukārt dienu vēlāk vasaras sprintā Ropažos otro un trešo vietu 2500 Open klasē ieguva attiecīgi Valters Liepiņš un Ģirts Vītiņš. Folkreisā Zilākalna trasē uz starta stājās pieci O!AA jaunieši, un bija varen atraktīvi - kūleņošanu piedzīvoja Renārs Ēķis, Ivo Gabrāns un Sandis Džeriņš. Uz pjedestāla diemžēl neviens tā arī netika, jo augstākais sasniegums bija Riharda Daiņa piektā vieta 30 braucēju konkurencē.

Vēlāk vakarā pārsteidzoši labas ziņas pienāca no Igaunijas - Tallinas rallijā uzvaru E12 klasē, un 10. vietu absolūtajā vērtējumā izcīnīja Valts Zvaigzne!  Sniegums ir ievērojams, jo Valtam šī ir pirmā sezona autorallijā, un pirmais starts ārpus Latvijas!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png