profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Minirallijā 'Rauna' tiks izmantoti arī rallija 'Cēsis' ātrumposmi

Go4speed 10.06.2020 - 09:40 Minirallijā 'Rauna' tiks izmantoti arī rallija 'Cēsis' ātrumposmi
Foto: Krists Andersons

Šķiet, tik ilgi kā šogad minirallija sezonas sākums vēl nav gaidīts nekad. Un beidzot tas ir sagaidīts, jo ar sacensībām “Rauna” jūlija sākumā tiks dots starts 2020.gada minirallija kausa izcīņai.

Minirallija “Rauna”sacensību vadītājs Māris Millers: ''Skats uz jūlija sākumu bija miglā tīts, toties tagad ir zināma skaidrība. Rallijs tika pārveidots par aptuveni 80% no sākotnējā plāna, lai mēs sekmīgi izpildītu valsts noteiktās prasības. 5.jūlijā aizvadīsim sezonas atklāšanas posmu seriāla “Viss pa jaunam” Skaistkalnos, jeb Raunā, kas sastāvēs no trīs dažādiem grunts seguma ātrumposmiem, kuri kādreiz arī izmantoti rallijā ''Cēsis''''.

Minirallija dalībnieki 5.jūlijā tiks gaidīti Raunā, kur “Lauktehnikas” teritorijā būs izvietots dalībnieku parks, protams, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus. Minirallija centrs atradīsies Raunā, Dīķa ielā .

Dalībnieku reģistrācija sacensībām notiks interneta vietnē www.minirallijs.lv, turpat būs iespējams iepazīties ar jau pieteikušos dalībnieku sarakstu. Kā jau ierasts, dalībnieki sacentīsies vairākās ieskaites klasēs: “2WD Rookie” un “4WD Rookie” vērtējumā tiem sportistiem, kuru pieredze minirallijā vēl nav tik liela, “1600” „2000”, „2WD”, „4WD” un „4WD+”klasēs , kā arī „Minirallija Junioru kausā”. |


Publicitātes foto

Open 2WD un Open 4WD klasē bez ieskaites kopvērtējuma tiks gaidīti dalībnieki ar sporta automašīnām.

Šogad minirallija dalībniekus sagaida arī jaunumi – sacensību dalībnieki varēs spēkiem mēroties komandu ieskaitē, tās cīnīsies par punktiem visu notiekošo posmu ietvaros. Komandas tiek veidotas no trīs ekipāžām, un sezonas laikā vienu reizi būs ļauts nomainīt komandas sastāvu, nomainot vienu no pieteiktajām ekipāžām.

Jaunums šajā sezonā būs regularitātes ieskaite. Regularitātes sacensībās ekipāžām ātrumposmi ir jāveic ar noteiktu vidējo ātrumu, un uzvara pienāksies ekipāžai, kura sacensību kopsummā izcīnīs mazāko soda sekunžu skaitu.

Minirallija “Rauna” nolikums atrodams šeit.

Informāciju sagatavoja:
Dace Janova, minirallija “Rauna”preses sekretāre
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png