profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Minirallijā 'Saldus' pārliecinošu uzvaru izcīna Kalvis un Didzis Blūmi

Go4speed 23.09.2019 - 08:51 Minirallijā 'Saldus' pārliecinošu uzvaru izcīna Kalvis un Didzis Blūmi
Foto: Rallyworkshop

Sestdien, 21. septembrī, Saldus pilsēta bija piepildīta ar motoru rūkoņu visas dienas garumā. Uz starta stājās 94 ekipāžas, lai aizvadītu 2019. gada Latvijas kausa izcīņā minirallijā ceturto posmu un noskaidrotu ātrākos braucējus. Absolūtajā ieskaitē ātrākie bija Kalvis un Didzis Blūmi, kuri par 22 sekundēm apsteidza Mārtiņu Ločmeli/Emīlu Blūmu, bet trešie - Andris Kulbergs/Andis Veinbergs.

Dalībniekiem bija jāveic seši ātrumposmi, kuru kopējais garums bija apmēram 23 kilometri. Trases četri ātrumposmi sastāvēja no grants seguma un divi ātrumposmi bija ar asfalta segumu. Kopumā visos ātrumposmos bija izvietoti 80 ātruma slāpētāji, kas bija kārtīgs precizitātes treniņš visiem dalībniekiem.


Foto: Dace Janova

1600 klasē ātrākie bija Gatis Ābelītis/Lauris Cincis (Citroën Saxo), otro vietu šajā ieskaitē ieguva ekipāža Atis Līcis/Māris Rode (VAZ 21083), bet šo godalgoto trijnieku noslēdz Kaspars Tiders/Artūrs Igaveņš (Honda Civic). 2000 klasē labāko laiku starp dalībniekiem uzrādīja ekipāža Ēriks Kursišs/Reinis Trūps (Opel Astra), otro vietu šajā ieskaitē ieguva saldenieki Miks Ķenavs/Mārcis Ķenavs (VW Golf mk2) un trešo vietu ieguva Oskars Virsis/Roberts Poriņš (VW Golf mk2).

2WD ieskaitē pirmo vietu uz pjedestāla ieguva Genādijs Fedorenko/Didzis Leoskis (BMW), otro godalgoto vietu šajā ieskaitē ekipāžai Gatis Dreibe/Aigars Tīdmanis (BMW), bet trešie - Gvido Rozenblūms/Indulis Kalniņš (BMW). 2WD ROOKIE klasē uz startu stājās 22 ekipāžas, lai noskaidrotu pašus ātrākos šajās sacensībās. Paši ātrākie un pirmo vietu ieguva Ervins Jurkovskis/Artis Roze (BMW), otro vietu šajā ieskaitē ieguva Ojārs Avotiņš/Dainis Politiko (BMW), bet trešā godalgotā vieta ekipāžai Rūdolfs Borhards/Toms Raudovs (BMW323ti).

4WD ROOKIE ieskaitē labāko laiku uzrādīja un pirmo vietu ieguva Andris Virskulis/Ingus Andruškevičs (Subaru Impreza), otro vietu šajā iesaitē ieguva Mārcis Kļaviņš/Reinis Kļaviņš (Subaru Impreza), bet trešā vieta ekipāžai Ralfs Levalds/Valters Veinbergs (Subaru Impreza). 4WD klases ieskaitē ātrākie starp šīs klases dalībniekiem bija Raimonds Dūcis/Elvis Špehts (Audi A4), otrā vieta šajā ieskaitē ekipāžai Jānis Hāns/Agnese Ginovska (Audi A4) un pēdējo godalgoto vietu ieguva ekipāža Oļģerts Jansons/Ivars Ievenieks (Audi A4 quattro).


Foto: Jānis Asaris

4WD+ ieskaitē ātrāko rezultātu un pirmo vietu ieguva Kalvis Blūms/Didzis Blūms (Mitsubishi), otrā vieta šajā ieskaitē ekipāžai
Mārtiņš Ločmelis/Emīls Blūms (Subaru Impreza), bet šo godalgoto trijnieku noslēdza Juris Sproģis/Ivars Kivliņš (Subaru Impreza). 2WD OPEN klases ieskaitē labāko rezultātu uzrādīja ekipāža Mārtiņš Kļava/Jānis Krūkliņš (BMW), otro vietu uz pjedestāla ieguva Gints Lapsa/Kaspars Linde (BMW) un trešo vietu šajā ieskaitē ieguva saldenieku ekipāža Uldis Andersons/Krista Andersone (Renault Clio). 4WD OPEN ieskaitē pirmo vietu ieguva Andris Kulbergs/Andis Veinbergs (Mitsubishi Lancer Evo), otrā godalgotā vieta šajā ieskaitē ekipāžai Aldis Vilcāns/Daira Vilcāne (Mitsubishi Lancer Evo), bet trešo vietu uz pjedestāla ieguva Edijs Bergmanis/Edgars Grīns (Mitsubishi Lancer Evo).

JUNIOR klases ieskaitē uz startu stājās divas ekipāžas ar jaunajiem braucējiem, viņu rezultāts neļāva citām klasēm ne uz mirkli atslābt. Pirmo vietu uz pjedestāla ieguva Hubert Laskowski/Adam Jaros (Peugeot 208 R2), bet otro vietu šajā ieskaitē ieguva Fabio Švarca/Dennis Zenz (Ford Fiesta R2T).

Šīs sezonas minirallija noslēdzošo posmu dalībnieki aizvadīs 2. novembrī, Biķernieku trasē, Rīgā, tur arī tiks noskaidroti ātrākie šīs sezonas braucēji.

Kopvērtējums:
1. Kalvis Blūms/Didzis Blūms, Mitsubishi, 14:14.97
2. Mārtiņš Ločmelis/Emīls Blūms, 14:37.23
3. Andris Kulbergs/Andis Veinbergs, Mitsubishi Lancer Evo 6, 14:51.05
4. Aldis Vilcāns/Daira Vilcāne, Mitsubishi Lancer Evo X, 14:58.55
5. Edijs Bergmanis/Edgars Grīns, Mitsubishi Lancer Evo IX, 15:03.60
6. Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš, 15:13.52

Informāciju sagatavoja:
Krista Andersone
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png