profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Minirallijā 'Latvija' startēs 77 ekipāžas, starp dalībniekiem arī Mežaks un Krūzmanis

Go4speed 01.11.2018 - 10:05 Minirallijā 'Latvija' startēs 77 ekipāžas, starp dalībniekiem arī Mežaks un Krūzmanis
Foto: Oskars Freijs

Minirallijā ''Latvija'', kas 3. novembrī norisināsies Biķernieku trasē, uz starta izies gandrīz 80 ekipāžas. Minirallija “Latvija 2018” trasi veidos septiņi ātrumposmi (23,80 km), kas izvietoti leģendārajā Biķernieku trasē. Pirmā ātrumposma starts plānojas 12:00, bet finišs pēc plkst. 16:00.

Pirmais starta numurs piešķirts Nikolajam Grjazinam, bet otrais starta numurs būs viņa brālim Vasīlijam Grjazinam. Abi sportisti brauks ar ''Subaru Impreza WRX'' automašīnām. Trešais starta numurs piešķirts Ralfam Sirmacim, kura rīcībā būs ''Mitsubishi Lancer Evo''.

Ar ceturto un piekto numuru trasē dosies divi vecmeistari - Ģirts Krūzmanis un Matīss Mežaks. Šobrīd oficiāli nav paziņots, ar kādu auto brauks Ģirts, bet pēc portāla rīcībā esošās informācijas Ģirts uz starta varētu iziet ar ''Ford Fiesta S2000'' automašīnu.


Foto: Motors & Sports

Tikmēr Mežaks trasē dosies ar ''Subaru Impreza WRX'', kas bija redzēts Minišoseja sacensībās. ''Ņemot vērā, ka šoreiz trase ir sagatavota manam auto (smejas), kā arī ir brīvs laiks, tad būtu grēks nebraukt. Tas, ka uz starta izies pāris ātri braucēji, nebija tas galvenais iemesls, kāpēc nolēmām startēt, jo šoreiz visu noteica tas, ka bija brīvs laiks un iespēja. Protams, centīsimies parādīt pēc iespējas labāku rezultātu,'' tā portālam atzina Matīss Mežaks.

Uz jautājumu, vai kādu dienu Matīss varētu atkal iziet uz starta kādā rallijā, Mežaks noteica, ka ''Rallijā braukt gribu visu laiku, bet viss ir atkarīgs no finansēm. Šobrīd neredzu iespēju, ka varētu braukt kādā rallijā. Bet braukt gribas ļoti. Labprāt kādu dienu vēl piedalītos rallijā.''

Dalībnieku saraksts ŠEIT, Maršruta karte un trases shēma ŠEIT.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png