Minirallijā 'Latvija' uzvar Zvaigzne/Ozoliņš

Go4speed 24.10.2016 - 15:43 Minirallijā 'Latvija' uzvar Zvaigzne/Ozoliņš

Svētdien ''Rallijs Latvija'' ietvaros tika aizvadīts minirallija kausa izcīņas standarta automašīnām noslēdzošais posms, kurā startēja gandrīz 70 ekipāžas. Uzvaru absolūtajā vērtējumā un 4WD plus klasē izcīnīja Valts Zvaigzne un Mārtiņš Ozoliņš, kuri startēja ar “Subaru Impreza”. Otrajā vietā ierindojās Indulis Kalniņš/Gvido Rozenblūms, bet trešie palika Ervins Ērglis/Jānis Olle.

Otrie 4WD Plus klasē palika Artūrs Šimins/Jānis Kravalis (“Mitsubishi Lancer Evolution RS II”), kuri Valtam zaudēja 33 sekundes. Trešajā vietā ierindojās Artis Vicinskis/Andis Dauga (“Subaru Impreza”). Par 4WD klases uzvarētājiem kļuva Niks Kanders/Didzis Kanders (“Audi 80 Quattro”), kuri sīvā cīņā pārspēja Lauri Ozerovu/Gati Jansonu (“Subaru Impreza”) un Intaru Rezakovu/Oskaru Leimani (“Subaru Impreza”).

Klasē 1600 pārliecinoši ātrākais bija Reinis Trūps/Artūrs Birģelis (“MG ZR”), kuram 47 sekundes zaudēja Atis Līcis/Māris Rode (“VAZ 21083”), bet 56 sekundes atpalika Rihards Broničs/Māris Lācis (“Honda Civic”). Tikmēr 2WD klasē ātrākie bija Indulis Kalniņš/Gvido Rozenblūms, otro vietu izcīnīja Ervins Ērglis/Jānis Olle, bet trešie – Genādijs Fedorenko/Edgars Vāvers (“BMW 316”). Eiropas rallija čempionāta trešais ātrākais braucējs Ralfs Sirmacis, kurš startēja ar ''BMW 316”, kopā ar stūrmani Armandu Biti ierindojās septītajā vietā, uzvarētājam zaudējot minūti un 20 sekundes.

Klasē 2000 pirmo vietu izcīnīja Ēriks Kursišs/Reinis Nartišs (“Opel Astra”), otrie Raivo Ozoliņš/Ģirts Ozoliņš (“Honda Civic”), bet trešie - Kristers Cimdiņš/Gatis Cimdiņš (“VAZ 21083”). Starp Junioriem ātrākie bija Madars Dīriņš/Guntis Dīriņš (“Renault Clio”), bet Open klasē uz starta izgāja tikai Artūrs Igaveņš/Ralfs Igaveņš (“Mitsubishi Lancer Evo 8”).