profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ralfs Sirmacis startēs Minirallijā 'Latvija'

Mārtiņš Jankovskis 11.10.2016 - 13:07 Ralfs Sirmacis startēs Minirallijā 'Latvija'
Ar šādu auto trasē dosies Sirmacis/Bite. Foto: Raimonds Volonts

Kā noskaidroja portāls Go4speed, tad gaidāmajā minirallijā ''Latvija'', kas notiks 23.oktobrī, uz starta izies šīs sezonas trešais ātrākais Eiropas rallija čempionāta braucējs Ralfs Sirmacis, kurš kopā ar Armandu Biti brauks ar ''BMW 316'' automašīnu. Pavisam kopā sportistiem būs jāveic seši ātrumposmi (līdz 18 km).


Ar šādu auto trasē dosies Sirmacis/Bite

''Pēc rallija runāju ar vienu kolēģi no SRT komandas, kurš izteica piedāvājumu ar viņa auto nobraukt šajās sacensībās. Ilgi nedomājot, piekritu, jo tas ir labāk, nekā sēdēt tribīnēs,'' smejoties portālam stāsta Ralfs Sirmacis. ''Gribas kaut ko savādāku pamēģināt, tāpēc arī startēšu minirallijā. Jau sarunājām, ka, ja būs jābrauc pa rallijkrosa tramplīnu, tad tramplīnā lēksim ar pilnu (smaida). Protams, uz augstu rezultātu absolūtajā kopvērtējumā cerēt būs grūti, jo tur jau ir tādi vīri, kas uz šīm sacensībām iespringst vairāk nekā rallija braucēji. Taču jebkurā gadījumā man galvenais uzdevums būs labi pavadīt laiku, pabraukt bez jebkāda stresa un gūt foršas emocijas. Ceru labi pavadīt laiku,'' nobeidz Sirmacis, kurš piebilda, ka varbūt pie lielās tribīnes ekipāža uzgriezīs arī kādu saulīti.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png