profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Mārupes rallija komanda dominē minirallijā Skrunda (VIDEO)

Go4speed 25.08.2014 - 15:33 Mārupes rallija komanda dominē minirallijā Skrunda (VIDEO)
Valts Zvaigzne/Mārtiņš Ozoliņš. Foto: Dace Janova

23.augustā Skrundā un tās apkaimē ceļos norisinājās Minirallija kausa izcīņas standarta automašīnām ceturtais posms. Viens no ātrumposmiem, kas sacensību dalībniekiem bija jābrauc trīsreiz, notika Skrundas pilsētas ielās, pulcējot gana kuplu skatītāju skaitu.


Aleksandrs Grīva/Jānis Veilands. Foto: Dace Janova

Pārējos ātrumposmos, kas notika Skrundas apkārtnē, braucēji devās izmantojot sacensību organizatoru izveidoto stenogrammu. Minirallija „Skrunda 2014” kopvērtējumā uzvarēja Valts Zvaigzne un Mārtiņš Ozoliņš, kuri startēja 4WD klasē. Viņu tuvākajiem sekotājiem 4WD ieskaitē Artim Upītim/Gintam Dzenim desmit sekunžu sods par ātruma slāpētāju aizskaršanu un otrā vieta, bet trešie Edgars Avens ar Aigaru Bajāru.

4WD Open klasē
pirmie Skrundas minirallijā Ivars Velme un Māris Dunda, otrie Kalvis Blūms/Jurģis Meisters, aiz viņiem Toma Lielkāja un Valtera Sīpola ekipāža. 2WD klasē ātrākie Aleksandrs Grīva/Jānis Veilands, nākamais pjedestāla pakāpiens Gintam Lapsam ar Kasparu Lindi, trešā vieta igauņiem Karelam Tolpam/Prītam Guļajevam. 1600 ieskaitē uzvaru izcīnīja Armands Cīrulnieks ar stūrmani Andri Šņukutu. Otrajā vietā 1600 klasē Mārtiņš Vītols/Toms Sproģis, trešie Mārtiņš un Edijs Stankes.


Ivars Velme un Māris Dunda. Foto: Dace Janova

''Junioru” vērtējumā uzvara Mārtiņam Seskam, savukārt ''Open” klasē pirmie Miks Neško/Mārtiņš Briedis.

Komandu sāncensībā pirmie Skrundas minirallijā ''Mārupe Rally Team”, otrajā vietā „Rude Racing”, trešie starp komandām ''Gulbenes Rallija komanda”.

Minirallija kausa izcīņas nākamais posms „Priekule” notiks Priekules pusē 28.septembrī.

Video no sacensībām:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png