profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Minirallijā Madona skatītājus priecēs Mārtiņš Svilis

Go4speed 06.06.2014 - 17:27 Minirallijā Madona skatītājus priecēs Mārtiņš Svilis
Foto: Jānis Asaris

Rīt, 7.jūnijā, Madonā ar tā otro posmu, miniralliju "Madona 2014", turpināsies 2014.gada Minirallija kausa izcīņas seriāls. Skatītājiem par prieku vienu no "nulles" ekipāžam pilotēs arī Mārtiņš Svilis.

Uz starta Madonas centrā Saieta laukumā 12:00 stāsies 68 ekipāžas, starp kurām būs  gandrīz visi pašreiz minirallija 2014.sezonas kopvērtējuma vadībā esošie braucēji.  1600 klasē pašreiz pirmajā  vietā atrodas Māris Druva, kurš sacensībās šoreiz nepiedalīsies,  bet cīņu Madonā turpinās otrās un trešās vietas ieguvēji Kristers Cimdiņš ar stūrmani Mārtiņu Mikolaju un Armands Cīrulnieks/Andris Šņukuts.

2WD klasē pēc pirmā minirallija posma iegūto līderpozīciju centīsies noturēt igauņi Karel Tolp/Priit Guljajev, kuri izvēlējušies startēt minirallijā "Madona", nevis tajā pat  dienā Igaunijā notiekošajā amatieru rallijā, kā arī  Andris Vovers/Uldis Augulis un Raivo Ozoliņš/Ģirts Ozoliņš. Jāpiebilst, ka tieši šajā  klasē būs vislielākā konkurence  - 2WD ieskaitē  sacentīsies 32 ekipāžas.

4WD klasē uz starta visi trīs patreizējie līderi Artis Upītis/Gints Dzenis, Edgars Avens/Aigars Bajārs, Valts Zvaigzne un Mārtiņš Ozoliņš.


Valts Zvaigzne Minirallija 1. posmā Madonā. Foto: Mārtiņš Vanags, Go4speed

Strauji dalībnieku skaits sarucis 4WD+ ieskaitē, kad pēc pirmā minirallija posma tika ieviestas izmaiņas 4WD+ klases tehniskajos noteikumos. Šobrīd startam pieteikušās tikai piecas ekipāžas (pirmajā posmā startēja 17). Viņu vidū pirmā posma minirallija uzvarētāji Ronalds Baldiņš/Vilnis Stafeckis, tāpat arī otrajā vietā esošie Ivars Velme/Māris Dunda. Sīkāk par izmaiņām, kas skārušas 4WD+ klasi, varat lasīt ŠEIT.

Minirallija "Madona" ātrumposmos redzēsim arī kādu laiku rallija trasē nemanītos Aleksandru Grīvu/Jāni Veilandu un Kārli Goldmani/Juri Eklonu (abas ekipāžas pieteikušās 2WD ieskaitē ar BMW automašīnām).

Pirms sacensību dalībniekiem, kuriem būs jāsacenšas deviņos ātrumposmos (trīs ātrumposmi pa trīs reizēm).

Ātrumposmu karti var apskatīt ŠEIT.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png