profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Probācijā esošie jaunieši iejūtas 'LMT Autosporta Akadēmijas' pilotu lomā

Go4speed 21.08.2019 - 00:04 Probācijā esošie jaunieši iejūtas 'LMT Autosporta Akadēmijas' pilotu lomā
Publicitātes foto

“LMT Autosporta Akadēmija” (LMT AA) sadarbībā ar Valsts probācijas dienestu (VPD) 19. augustā aizvadīja “LMT AA Skolu kartinga kausa” un “LMT Elektrokartingu čempionāta” komandu treniņnometni, savā pulkā uzņemot arī VPD uzraudzībā esošos jauniešus. Kopā ar vienaudžiem – LMT AA komandu dalībniekiem – jaunieši iesaistījās kartingu sporta aktivitātēs, gūstot aizraujošu pieredzi un iespēju pavadīt saturīgu laiku autosporta piekritēju vidū.

Turpinot VPD aizsāktās tradīcijas vasarā iesaistīt jauniešus daudzveidīgās izglītojošās sportiskās aktivitātēs, šoreiz sešiem VPD uzraudzībā esošajiem jauniešiem bija iespēja izmēģināt pasaulē populāro kartingu sportu LMT AA vadībā.

Treniņnometnē līdzdarbojās LMT AA kartingu un elektrokartingu komandas un mentori. Par treniņa dalībnieku fizisko un emocionālo sagatavotību rūpējās Andžejs Reiters, personības izaugsmes un fizioloģiskā reakcijas ātruma uzlabošanas treneris, bet ar profesionāla autosportista zināšanām dalījās Mārtiņš Sesks, LMT AA rallija pilots un 2018. gada Eiropas rallija čempions. Jauniešus uzrunāja arī Kalvis Skrastiņš, jaunais Baltijas FMX braucējs, kurš savulaik pats nonācis Valsts probācijas dienesta uzraudzībā, bet ar mentora Mārtiņa Aleksandroviča palīdzību un iedvesmu ir mainījis savu dzīves ceļu un pievērsies motosportam, gūstot lieliskus panākumus.

Kopā ar mentoriem dienesta uzraudzībā esošie jaunieši varēja ne vien uzzināt vairāk par motoru sportu kā iespēju izaicināt sevi jauniem dzīves sasniegumiem, bet bija arī aicināti izmēģināt spēkus praktiskos treniņos, iejūtoties profesionālu kartinga pilotu lomā īstā sacīkšu trasē “333”. Lai veicinātu sportisku konkurenci, LMT AA pilots Mārtiņš Sesks jauniešiem sarūpēja kārtīgu treniņu – iepazinuši kartingu vadīšanu, jauniešus sagaidīja sacensības savā starpā. Jauniešu uzdevums bija analizēt trasi un izvēlēties ātrāko un racionālāko trajektoriju, kopā ar M. Sesku atzīmēt trases shēmu un savu stratēģiju pierādīt braucienā. Gluži kā īstās sacīkstēs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png