profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Kandavas kartingtrase atjauno savu darbību

Go4speed 17.04.2019 - 10:32 Kandavas kartingtrase atjauno savu darbību
Foto: kartodroms.lv

Jau vairākkārt esam jums ziņojuši par pensionētās juristes Elzas Freibergas cīņu ar Kandavas kartodromu, kā rezultātā trase tika vairākas reizes slēgta. Pagājušā gada izskaņā 20. oktobrī šajā modernajā trasē bija jānotiek sacensībām, taču tās nenotika.

''Ar dziļu nožēlu esam spiesti paziņot, ka gaidītās sacensības 20. oktobrī nenotiks. Elza Freiberga ir guvusi panākumus savā kārtējā tiesvedībā, šoreiz apstrīdot Kandavas Novada domes lēmumu par trases darbības atjaunošanu. Tiesa ir noraidījusi pagaidu noregulējuma iespēju un lēmusi, ka trase nedrīkst darbu turpināt. Šis lēmums ir jārespektē, lai cik netaisns viņš neliktos. Lūdzu, neprasiet izskaidrot juridiskās detaļas, tas ir kļuvis par pilna laika darbu, lai tās saprastu, kur nu vēl vienkāršā veidā izskaidrot...'' toreiz vēstīja Kandavas Kartodroms.


Foto: kartodroms.lv

Taču otrdien Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede paziņoja, ka trases darbība ir atjaunota. ''Priecīga ziņa! Šodien esam saņēmuši tiesas spriedumu, ka Kandavas kartingtrases darbība ir atjaunota. Jau ar šodienu var darboties nomas karti. Saskaņojot ar domi, var rīkot publiskos pasākumus - sacensības. Jārēķinās tikai ar to, ka gan jau spriedums tiks pārsūdzēts. Paldies visiem, visiem par atbalstu, mēs esam sadzirdēti.''

''Ar prieku rakstām jums šo ierakstu, ka tiesa ir lēmusi atļaut Kandavas kartodroma darbību! Paldies visiem, kuri palīdzēja cīnīties par trases darbības atjaunošanu. Tiekamies Kandavas kartodromā šī gada pirmajās sacensībās 1. maijā, un tad ar nepacietību gaidīsim LČ/PK 2. posmu - 8.jūnijā. Uz tikšanos sacensībās,'' priecīgi raksta Kandavas Kartinga Klubs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png