profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Valters Zviedris uzsāk cīņu FIA Kartinga Akadēmijas pirmajā posmā Francijā

Go4speed 21.04.2016 - 22:54 Valters Zviedris uzsāk cīņu FIA Kartinga Akadēmijas pirmajā posmā Francijā
Valters Zviedris

Nedēļas nogalē Francijā, Esē trasē tiek aizvadīts CIK-FIA Kartinga Akadēmijas seriāla pirmais posms, kurā uz starta 51 dalībnieka konkurencē stājas arī Latvijas pārstāvis Valters Zviedris. Jauno braucēju starptautiskais seriāls norisināsies trijos posmos. Pirmajam posmam pieteicies 51 dalībnieks no 38 valstīm.

FIA Kartinga Akadēmijas kausā startē daudzu nāciju sportisti, taču ne vairāk par diviem no katras valsts. Šā gada cīņām pieteicies 51 dalībnieks. Visi sportisti startēs ar vienādu tehniku. Kartu rāmjus dalībnieki izlozēs visiem trim posmiem, bet motorus – katram posmam atsevišķi. Tas nozīmē, ka konkurence cīņā par uzvaru ir padarīta maksimāli līdzīga, jo uzvarētāju noteiks braucēja talants, komandas prasmes regulēt tehniku atbilstoši trases niansēm un sportista prasībām.

Zviedrim un viņa konkurentiem kopš ceturtdienas norisinās testi, kam seko brīvo treniņu sesijas un citas formālās darbības. Izšķirošās dienas ar kvalifikāciju un braucieniem ar kopēju startu sāksies sestdien, bet pirmais posms noslēgsies ar finālbraucieniem svētdien.

CIK-FIA Kartinga Akadēmijas 1. posma Francijā dalībnieku sastāvs ŠEIT, bet sacensību laika plāns redzams ŠEIT.


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png