Go4speed 11.11.2015 - 09:36 Pasaules Rotax Max Challenge finālā Latviju pārstāv četri sportisti (PAPILDINĀTS)

Jau otro reizi Rotax Max Challenge Grand Finals sacīkstes norisināsies Portugālē, Portimao pilsētā - Algarves kartodromā. Šogad pasaules finālā piedalās 288 dalībnieki no visas pasaules, kas startēs 4 dažādās ieskaites klasēs, viņu vidū ir arī četri latviešu sportisti - Henrijs Grūbe, Uldis Timaks, Mārtiņš Šteinerts un Ilja Aļoškins.

Sacīkstes Portugālē norisinās veselu nedēļu - no 8. līdz pat 14. novembrim. Ilja Aļoškins un Uldis Timaks startē DD2 Masters klasē, kurā kopā ir 72 dalībnieki. Otrajos treniņos savā grupā U.Timaks uzrādījis 9. ātrāko laiku, kamēr Aļoškins ierindojies 22. vietā no 36 sportistiem.

Tikmēr Mārtiņš Šteinerts un Henrijs Grūbe startē DD2 klasē, trešajos treniņbraucienos uzrādot attiecīgi 15. un 16. ātrāko laiku savā grupā.

11. novembrī visi sportisti aizvadīja kvalifikācijas braucienus. Visaugstāko rezultātu no mūsu sportistiem uzrādīja Mārtiņš Šteinerts DD2 klasē sasniedzot 7. ātrāko apļa laiku un zaudējot 0,15 sekundes līderim ungāram Fencam Kancsaram. Tikmēr Henrijs Grūbe ierindojās 23. pozīcijā.

Uldis Timaks DD2 Masters klasē izcīnīja 14. pozīciju, bet Ilja Aļoškins ieņēma 50. pozīciju no 72 dalībniekiem.

Sacīkstes noslēgsies ar fināliem 14. novembrī.