profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Otro gadu pēc kārtas Latvijā notiks Red Bull Kart Fight kartinga amatieru sacensības

Go4speed 26.07.2013 - 12:43 Otro gadu pēc kārtas Latvijā notiks Red Bull Kart Fight kartinga amatieru sacensības
Haralds Šlēgelmilhs. Foto: Aigars Tidmanis/Go4speed

Šīs sacensības, par kurām jau pagājušajā gadā bija liela interese, pirmo reizi Latvijā notika 2012.gadā. Kā ziņo organizatori, tad šobrīd vairāk nekā 20 valstīs paralēli notiek Red Bull Kart Fight kartinga amatieru sacensības, un Latvija nebūs izņēmums. Zināms, ka Latvijā notiks trīs reģionālie posmi, kuru laikā notiks 60 ātrāko braucēju atlase, bet vasaras beigās finālā tiks noskaidrots Latvijas čempions, kurš aprīlī aizstāvēs mūsu valsts godu Red Bull Kart Fight pasaules finālā.


Foto: Aigars Tidmanis/Go4speed

Latvijas reģionālā atlase sāksies ar Kandavas posmu 3. augustā. Pēc nedēļas - 10. augustā - nākamais atlases posms notiks 333 trasē, bet trešais reģionālais atlases posms notiks 24. augustā Madonā. Katrā no posmiem tiks atlasīti 20 labākie braucēji, kas 31. augustā tiksies Biķerniekos, lai noskaidrotu Latvijas uzvarētāju. Red Bull Kart Fight pasaules posms notiks 2014.gada aprīlī Red Bull dzimtenē Austrijā.

Pagājušogad Latvijas finālā triumfēja Krišjānis Rolis, kurš pasaules finālā Itālijā ierindojās 12. vietā.

Arī šogad par dalībnieku tehnisko nodrošinājumu rūpēsies Haralds Šlēgelmilhs ar komandu, uzņemoties arī sacensību tiesāšanu.


Foto: Aigars Tidmanis/Go4speed

Lai piedalītos sacensībās nepieciešams:
1) Jāiegādājas „ticket to ride", ko izsniedz Narvesen veikalos, pērkot Red Bull četrpaku. Biļete (ticket to ride) sacensību vietā būs jāuzrāda.
2) Jāpiereģistrējas sacensībām redbull.lv/kartfight
3) Pirms sacensībām reģistrācijā jānodod parakstīta pieteikuma anketa.
4) Dalībniekam nedrīkst būt Latvijas automobiļu federācijas izsniegta licence
5) Jābūt sasniegušam vismaz 16 gadu vecumu.

Dalībniekiem ir tiesības piedalīties jebkurā no Red Bull Kart Fight atlases posmiem (arī vairākos), uzrādot derīgu „ticket to ride", ko var saņemt Narvesen veikalos pērkot četrpaku.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png