profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Arī šogad bērniem un jauniešiem ir iespēja apgūt kartinga pamatus pie profesionāļiem

Go4speed 10.05.2013 - 12:00 Arī šogad bērniem un jauniešiem ir iespēja apgūt kartinga pamatus pie profesionāļiem
Publicitātes foto

Tehniskais sporta veids ne vienmēr ir plašā piedāvājumā un ne vienmēr ir finansiāli pieejams visiem, tāpēc ''Sporta komplekss 333" jau kopš 2007. gada ir izveidojis ''Kartinga skolu 333", kur bērni un pusaudži, vecumā no 8 - 18 gadiem, var nodarboties ar vienu no autosporta disciplīnām - kartingu.

Kartinga skolas ietvaros jebkurš audzēknis iegūst pirmā līmeņa pamatzināšanas kartinga sporta veidā, teorētisko un praktisko nodarbību laikā. 20% kursa ir teorētiskās nodarbības, savukārt 10% ir fiziskās aktivitātes. Pārējie 70% ir atvēlēti praktiskajām braukšanas nodarbībām. Kartinga skolā tiek apgūtas pamata braukšanas prasmes, zināšanas par kartinga tehnisko uzbūvi, apgūti noteikumi, lai piedalītos oficiālās sacensībās, kā arī iegūtas zināšanas par ātrāko un pareizāko braukšanas trajektoriju. Kartinga skolas pasniedzēji ir savā jomā augsti kvalificēti profesionāļi, turklāt ar starptautiskiem sasniegumiem autosportā.

Mūsu pasniedzēju vidū ir plaši atpazīstami autobraucēji, kā, piemēram, Karlīne Štāla, Haralds Šlēgelmilhs un Inguss Žvibulis. Lai audzēkņiem nodarbības būtu vēl aizraujošākas un interesantākas, pagājušajā gadā vienu no nodarbībām vadīja rallija braucējs Andis Neikšāns un driftere Kristena. Audzēkņiem bija iespēja izjautāt sportistus, uzzināt daudz jauna, kā arī pavadīt laiku kopā sporta spēlēs un saņemt autogrāfus.


Publicitātes foto

Viens no galvenajiem kartinga skolas uzdevumiem ir radīt jauniešos interesi par tehniskajiem sporta veidiem, lietderīgi aizpildot brīvo laiku, apgūstot šo sporta veidu gan teorētiski, gan praktiski, kā arī nākamajam ceļu satiksmes dalībniekam pēc iespējas pilnvērtīgāk sniegt pirmās iemaņas auto vadīšanā.

Kartinga skola notiek visas vasaras garumā no 4. jūnija līdz pat 3. septembrim, katras nedēļas otrdienā (kopā 14 nodarbības). Diena sākas plkst. 10:00 - ar iesildīšanos un fiziskajiem treniņiem (līdz pat plkst. 11:30), kam seko teorijas apguve (līdz plkst. 13:00), siltas un veselīgas pusdienas, neliela atpūta un, protams, praktisko braukšanas nodarbību laiks 3 stundu garumā! Kā papildus pakalpojumu piedāvājam arī audzēkņa nogādāšanu līdz „Sporta kompleksam 333" un atpakaļ.

Pagājušās sezonas pieredze liecina, ka interese par Kartinga skolu ir liela, jo dalībnieku skaits sasniedza šo astoņu gadu laikā maksimālo - 40 audzēkņi, kas arī ir lielākais audzēkņu skaits, kādu šobrīd vienas dienas grupas ietvaros varam apmācīt. Sezonas laikā katru nodarbību vidēji apmeklēja 30 dalībnieki, no kuriem četri šogad piedalīsies Pro - kart čempionātā Latvijā.


Publicitātes foto

Šīs sezonas jaunums ir stipendijas Ropažu novada deklarētajiem jauniešiem dalībai Kartinga skolā! Paldies Ropažu novada pašvaldībai  un biedrībai „Sporta klubs 333" par piešķirto līdzfinansējumu, jo trīs Ropažu novada bērni saņems 100% stipendiju šī gada sezonai kartinga skolā 333 un trīs saņems Ls100 līdzfinansējumu, ņemot vērā nolikuma kritērijus. Ar nolikumu var iepazīties šeit vai www.ropazi.lv mājas lapā.

Pieteikšanās uz 2013. gada sezonas Kartinga skolu sākusies 6. maijā, aizpildītu un ieskanētu pieteikumu (pieteikums šeit) nosūtot uz e-pastu nellija@333.lv. Sīkāka informācija par Kartinga skolu un ''Sporta kompleksu 333" pieejama mājas lapā www.333.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png