profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

13 gadus vecais Štolcermanis pēdējā aplī izrauj fantastisku uzvaru Itālijā (VIDEO)

Mārtiņš Jankovskis 03.08.2021 - 21:53 13 gadus vecais Štolcermanis pēdējā aplī izrauj fantastisku uzvaru Itālijā (VIDEO)
Tomass Štolcermanis ar komandu

13 gadus vecais latviešu kartinga braucējs Tomass Štolcermanis aizvadītajās brīvdienās Itālijā piedalījās IAME Euro Series 3.posmā. Pirmajā un otrajā posmā, kas notika Beļģijā un Spānijā, Tomass nepiedalījās. Sezonas noslēdzošais posms augusta beigās notiks Beļģijā.

Kā portālam Go4speed pastāstīja Tomass Štolcermanis, tad sacensību nedēļas nogale sākās ar treniņiem, kur tika iepazīta gan jaunā trase, gan kartinga jaunais dzinējs. Piektdienā Tomass kvalifikācijā savu ātrāko apļa laiku uzstādīja ar konkurenta apdzīšanu, kas sportistam maksāja vienu desmitdaļu no labākā laika.

Uzrādījis kvalifikācijas braucienos pirmo, otro un ceturto vietu, tas mūsu talantīgajam sportistam pusfinālā ļāva startēt no otrās vietas. Pusfināls skatītājiem bija īsts saldais ēdiens, jo 13 braucēji finišēja divu sekunžu robežās. Tomasam pēdējā aplī padevās apdzīt konkurentu, kas finālā ļāva startēt no 1.pozīcijas.

''Finālā septītajā aplī biju atkritis uz ceturto vietu, taču tad saņēmos un sāku ķert konkurentus. Tāpat kā iepriekš, tad arī finālā tieši uz beigām spēju uzrādīt savu labāko sniegumu. Un arī šoreiz tā notika, jo pēdējā aplī apdzinu otrās vietas ieguvēju un izcīnīju uzvaru IAME Euro Series 3.posmā! Gan pats, gan mana komanda esam ļoti laimīgi un apmierināti, taču ar to nekas nebeidzas. Liels paldies visiem, kuri sekoja mums līdzi un atbalstīja mūs. Liels paldies arī tētim, kurš ir mans labākais mehāniķis,” prieku neslēpj Tomass Štolcermanis.

Pēc trīs posmiem līderis ar 274 punktiem ir francūzis Nīls Teofīls (275 pts), kurš startējis visos trijos posmos. Tikmēr Tomass Štolcermanis ar 109 punktiem ieņem 17.vietu. Tomass šobrīd ieņem augstāko vietu no braucējiem, kuri piedalījušies tikai vienā posmā.

Fināls (starts no 2:16:36, izšķirošie notikumi - 2:24:30 #121)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png