profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts video: Kā notiek pasaulē pirmās kartinga džimhanas sacensības

Go4speed 23.10.2020 - 19:54 Ātruma Cilts video: Kā notiek pasaulē pirmās kartinga džimhanas sacensības
Publicitātes foto

Go4Speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma Cilts jaunāko sēriju. Šajā raidījuma sērijā kartings ienāk pilsētā ­– Jelgavā notiek pasaulē pirmās kartinga džimhānas sacensībām.

Ir daudz pamācību un materiālu, kā ar kartingu braukt pa trajektorijām, bet pasaules vēsturē kartinga džimhana vēl nav noticis. Tāpēc Ātruma Cilts skatītāji šoreiz būs liecinieki jauna sporta veida dzimšanai Jelgavas kartodromā, kur sacentīsies divi pieredzējuši kartinga sportisti – Ēriks Gasparovičs un Mārtiņš Lapiņš.

Kurš būs ātrākais speciāli veidotajā trasē savā pusē un spoguļskatā un vai kartinga džimhanā ir jābrauc ar prātu, vai vienkārši jāgāž, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda turpina meklēt ātrumu, piedzīvojumus un interesantus sarunu biedrus. Ātruma Cilts katru ceturtdienas vakaru plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png