profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Kartinga braucējs zaudē prātu un met ar bamperu savam pāridarītājam (VIDEO)

Go4speed 05.10.2020 - 12:31 Kartinga braucējs zaudē prātu un met ar bamperu savam pāridarītājam (VIDEO)
Minētais incidents.

Aizvadītajās brīvdienās Itālijā norisinājās pasaules kartinga čempionāts, par kuru, iespējams, vēl runās daudz un dikti. Taču diemžēl ne par sportiskajiem sasniegumiem, bet par apkārt notiekošo.

23 gadus vecais itāļu braucējs Luka Korberi devītajā aplī pēc sadursmes ar konkurentu bija spiests izstāties. Sportists ar to nebija mierā. Viņš paņēma sava kartinga atlūzušo bamperi un, sagaidījis trasē braucošo savu pāridarītāju Paulo Ipolito, un meta viņam ar šo bamperi. Par laimi, sportists spēja izvairīties no šī lidojošā bampera un necieta, turpinot sacīksti.

''Tas ir Luka Korberi, kurš stāv trases malā. Ko viņš tur dara,'' tiešraides laikā jautā komentētājs. ''Ak, Luka, ko tu sasodīts dari? Es atvainojos, tas ir absolūti nepieņemami. Korberi tikko sevi padarīja par publisku ienaidnieku Nr.1. Piedodiet, tas ir absolūti nepieņemami.''

Taču ar to Korberi nelikās mierā. Neklausot trases tiesnešiem, kuri lūdza sportistam pamest trasi, viņš to šķērsoja, lai nonāktu boksos. Tur, sagaidījis savu pāridarītāju, Korberi ar dūru palīdzību steidzās viņu pārmācīt. Drīz vien karstgalvis tika apturēts.

Kā redzams video, tad pēc kautiņa izšķiršanas, boksos ieskrien kāds cilvēks, kurš diezgan spēcīgi iegrūž Ipolito sienā. Kā saka bijušais F1 čempions Džensons Batons, tad tas ir Korberi tēvs, kurš ir šīs trases saimnieks.

''Korberi pēc viņa pretīgās uzvedības tikko iznīcināja visas iespējas, kas viņam bija autosportā. Lūdzu, piešķirt mūža diskvalifikāciju šiem abiem idiotiem,'' savā twitter kontā raksta Batons, kura vārdiem pievienojās kāds cits bijušais F1 pilots, atzīstot, ka abiem karstgalvjiem pienākas mūža diskvalifikācija.

Vēlāk kļuva zināms, ka diskvalifikācijas saņēma abi sportisti – Ipolito par sadursmes izraisīšanu, bet Korberi par sliktu manevru.


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png