profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Azerbaidžānas F1 posmā strādās latviešu tiesnesis

Go4speed 23.04.2019 - 12:28 Azerbaidžānas F1 posmā strādās latviešu tiesnesis
Foto: bakumarshalsclub.az

Kā noskaidroja portāls Go4speed, tad Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) tehniskā dienesta vadītājs Ģirts Auziņš jau trešo reizi dosies uz Azerbaidžānas F1 posmu, lai strādātu sacensību tehniskajā komisijā. Ja pagājušajā gadā uz Baku posmu devās divi latviešu tiesneši, tad šoreiz Ģirts būs vienīgais latviešu pārstāvis.

Iepriekš Ģirts Azerbaidžānas F1 posmā strādāja sacensību tehniskajā komisijā, kur viņa pārziņā bija McLaren un Ferrari komandu formulas. Pavisam kopā šī būs devītā reize, kad Auziņš būs starp F1 tiesnešiem.

''Darbs ir ļoti atbildīgs, jo ne uz sekundi nevar novērst acis, jo tur viss notiek ļoti ātri. Tev ir jāspēj būt klāt, lai visu redzētu un visu saprastu, kas tiek darīts, mainīts. Jebkura detaļa, kas tiek noņemta, tā ir jāuzskaita un jāatdod FIA tehniskajiem cilvēkiem. Ir tā, ka mehāniķi strādā ļoti ātri, tāpēc tiesnešiem ir jābūt klāt un jāspēj saredzēt visas darbības,'' savus pienākumus iepriekš atklāja Ģirts Auziņš.

Jāatzīmē, ka pagājušajā gadā Zviedrijas WRC Latviju pārstāvēja četri tiesneši - Dairis Vīksne, Ģirts Leimans, Jānis Zeķītis un Ģirts Auziņš, kurš savus pienākumus pildīja ''Ford'' komandā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png