profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

F1 trasē izskrējušais līdzjutējs saņem reālu cietumsodu (VIDEO)

Go4speed 04.11.2015 - 00:00 F1 trasē izskrējušais līdzjutējs saņem reālu cietumsodu (VIDEO)
Jogvitams Pravins Dokija tiek aizturēts. Foto: www.telegraph.co.uk

Jau ziņojām, ka septembra beigās Singapūras F1 posma laikā trasē izskrēja Lielbritānijas pilsonis, kurš tādējādi apdraudēja ne vien savu, bet arī citu cilvēku dzīvības. Kā redzams video, tad 27 gadus vecais Jogvitams Pravins Dokija sacensību laikā izskrēja uz trasi un šķērsoja to vietā, kur formulas traucās ar apmēram 280 km/h lielu ātrumu. Šī incidenta dēļ trasē devās drošības mašīna. Pēc pastaigas pa trasi, kas ilga 53 sekundes, trakais līdzjutējs to pameta, kur viņš uzreiz tika aizturēts.

Vēlāk tika ziņots, ka Dokijam var draudēt ne tikai naudas sods, bet arī reāls cietumsods. 3.novembrī oficiāli noskaidrojās, ka Lielbritānijas pilsonis saņēmis reālu sešu nedēļu ilgu cietumsodu. Piespriežot šo sodu, Singapūras tiesnesis ņēma vērā faktu, ka Dokijam šī esot jau otrā sodāmība, un pārkāpumu F1 posma laikā viņš veicis ar apzinātu nolūku traucēt sacīkstes.


Jogvitams Pravins Dokija pastaigājas pa trasi. Foto: www.telegraph.co.uk

Šis sešu nedēļu cietumsoda termiņš noteikts ar atpakaļejošu datumu, sākot ar 16. oktobri, jo kopš tā laika minētais līdzjutējs  labprātīgi atradās apcietinājumā. Jāpiebilst, ka maksimālais termiņš, ko viņam varēja piemērot, bija sešu mēnešu ilgs cietumsods un 1 791 ASV dolāru liels naudas sods.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: