profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Hamiltons pagarina līgumu ar 'Mercedes' uz vēl trīs sezonām

Kārlis Ozoliņš 21.05.2015 - 23:37 Hamiltons pagarina līgumu ar 'Mercedes' uz vēl trīs sezonām
Luiss Hamiltons. Foto: autosport.com

Šī brīža F-1 kopvērtējuma līderis Luiss Hamiltons noslēdzis jaunu trīs gadu ilgu līgumu ar “Mercedes” komandu. Hamiltons “Mercedes” komandā brauks vismaz līdz 2018. gadam, kas pieliek punktu iepriekšējām neskaitāmajām spekulācijām un baumām par Luisa komandas izvēli.

''''Mercedes'' ir manas mājas un es nevarētu būt priecīgāks par palikšanu šeit uz vēl trīs gadiem. Pat pēc pagājušā gada panākumiem, izsalkums pēc uzvarām ir lielāks kā jebkad ne tikai komandai, bet arī man. Šī formula, ar kuru es braucu, ir lieliskākais, kas manā karjerā ir bijis. Cīnīties par katru uzvaru trasē ir patiešām aizraujoši, katru nogali sasniedzot trases limitus. “Mercedes” sāka mani atbalstīt 1998. gadā un es ļoti lepojos, ka šis līgums 2018. gadā atzīmēs 20 gadu sadarbību, ” apmierināti par savu izvēli izsakās Luiss Hamiltons.

''Mercedes motorsport'' direktors Toto Volfs (Toto Wolff) kā prioritāti izvirzīja līguma pagarināšanu ar Hamiltonu, kurš ar jaunā līguma palīdzību kļuvis par Lielbritānijas vislabāk apmaksāto sportistu. ''Līguma pagarināšana ir viena no atslēgām, lai Formula – 1 turpinātu gūt panākumus un mums tas ir izdevies. Mēs aizvadījām pareizo laika daudzumu šajā procesā un ar to nesteidzāmies. Luiss ir lieliska personība šajā kompānijā un es personīgi gaidu turpmākās sacensības ar spēcīgāko braucēju pāri F-1 un vēl vairāk vēsturiskus panākumus kopā,” par komandas nākotni un līguma noslēgšanu izteicās Toto Volfs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png