profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

F1 līderi jau vairākus gadus vajā dīvaini murgi

Artūrs Virbulis 23.07.2014 - 18:11 F1 līderi jau vairākus gadus vajā dīvaini murgi
Niko Rosbergs. Foto: Sutton images

„Mercedes" F1 pilotam Niko Rosbergam šobrīd viss iet pēc plāna, jo viņš pēc desmit no 19 aizvadītiem posmiem atrodas kopvērtējuma galvgalī, 14 punktus priekšā savam komandas biedram Luisam Hamiltonam. Tomēr miegā viņu jau vairākus gadus pavada viens un tas pats dīvainais murgs.

„Tas ir īsi pirms sacensību sākuma, es skrienu uz savu auto un lecu viņu iekšā, drudžaini mēģinot aizsprādzēt drošības jostas. Tad, kad beidzot sāku braukt, visi pārējie jau sen ir trasē," savu dīvaino murgu, kas naktīs neļaujot gulēt, skaidro Niko Rosbergs. Tālākais murga scenārijs arī ir vienāds - viņš pārējos braucējus vairs nesaķer un paliek pēdējais.


Keke un Niko Rosbergi. Foto: Sutton images

„Mercedes" pilotu šis murgs pavada jau daudzus gadus, tomēr, kā izrādās, Rosbergu ģimenē šī parādība ir vēl senāka. „Nesen runāju ar savu tēvu par to. Viņš teica, ka viņam dīvainā kārtā agrāk rādījies tāds pats murgs," tā Rosbergs. Atgādināsim, ka Niko tēvs Keke Rosbergs ir bijis ļoti veiksmīgs F1 pilots, kurš 1982. gadā izcīnīja čempiona titulu.

Par laimi, Niko Rosbergs nekad nesapņojot par avārijām, tā vietā gan par rokzvaigznes dzīvi. „Es mīlu dziedāt roka karaoki," smejot atzīst aktuālais F1 kopvērtējuma līderis. Cerams gan, ka tuvākajā laikā Rosbergu šie murgi nepiemeklēs, jo jau šajā nedēļas nogalē Ungārijā norisināsies 11. sezonas posms, pēc kura sekos mēnesi gara vasaras pauze.

F1 kopvērtējums pēc desmit posmiem:
1. Niko Rosbergs, Mercedes, 190 punkti
2. Luiss Hamiltons, Mercedes, 176 punkti
3. Daniels Rikjardo, Red Bull-Renault, 106 punkti
4. Fernando Alonso, Ferrari, 97 punkti
5. Valterī Bottas, Williams-Mercedes, 91 punkts
6. Sebastians Fetels, Red Bull-Renault, 82 punkti
7. Niko Hilkenbergs, Force India-Mercedes, 69 punkti
8. Džensons Batons, McLaren-Mercedes, 59 punkti
9. Kevins Magnusens, McLaren-Mercedes, 37 punkti
10. Felipe Masa, Williams-Mercedes, 30 punkti
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri: