Lukjaņukam izstāšanās, uzvaru Kipras ERČ svin Al-Atija

Go4speed 29.09.2019 - 21:21 Lukjaņukam izstāšanās, uzvaru Kipras ERČ svin Al-Atija

Par Kipras ERČ rallija uzvarētāju svētdien kļuvis Nasers Al-Atija, kurš tuvāko sekotāju apsteidza par vairāk nekā divarpus minūtēm.

Pēc pirmās dienas līderis bija Nasers Al-Atija, kuram 25 sekundes zaudēja Aleksejs Lukjaņuks. Arī rallija noslēdzošajā dienā Al-Atija turpināja dominēt, finišā izcīnot pārliecinošu uzvaru. Otro vietu izcīnīja mājinieks Simos Galatariotis, bet trešais – ERČ līderis Kriss Ingrams. Ceturto vietu izcīnīja soms Miko Hirvonens, kurš zaudēja gandrīz piecas minūtes. 32.vietu absolūti un trešo vietu ERC2 klasē izcīnīja ASRT komandas pilots Dmitrijs Feofanovs, kuram šis bija piedzīvojumiem bagāts rallijs. Klases uzvarētājam viņš zaudēja 34 minūtes.

Diemžēl desmitajā posmā kilometru pirms finiša spiests bija izstāties tā brīža kopvērtējuma otrās vietas ieguvējs Aleksejs Lukjaņuks, kura auto bija problēmas ar degvielas padevi.

Aleksejs Lukjaņuks

''Visu ralliju braucām piesardzīgi un droši, bez nevienām kļūdām, taču kilometru pirms desmitā posma finiša auto degvielas padeves dēļ apstājās. Nezinām, kas notika. To izmeklēs komanda, bet tas vairs nevar ietekmēt rezultātu. Esmu ļoti dusmīgs un vīlies. Bet mēs nepadosimies un turpināsim cīņu par titulu,” saka Aleksejs Lukjaņuks.