profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Lukjaņuks: Čehijas ERČ ir bailīgi un tehniski ceļi

Go4speed 14.08.2019 - 09:34 Lukjaņuks: Čehijas ERČ ir bailīgi un tehniski ceļi
Foto: Alexey Lukyanuk Page

Šajās brīvdienās Čehijā startēs sestais Eiropas rallija čempionāta posms Barum Czech Rally Zlín. Uz starta šajā rallijā izies arī šī brīža ERČ līderis Aleksejs Lukjaņuks, kurš šajā rallijā pēdējos divos gados divas reizes izcīnījis 2.vietu.

Pirms starta Lukjaņuks atzīst, ka šajā posmā viņa galvenais uzdevums nebūs cīnīties ar pieredzējušo un ātro čehu Janu Kopecki (šajā rallijā uzvarējis astoņas reizes), bet gan sportists domās par situāciju kopvērtējumā.

''Pārspēt Kopecki būtu ļoti jauki, bet, ņemot vērā mūsu pozīcijas kopvērtējumā, mūsu sponsoru un komandas cerības, mums jābūt uzmanīgiem. Ja sajūtas ar auto būs labas, iespējams, varēsim parādīt pienācīgu ātrumu, bet tas nebūs viegli. Mēs turpinām apgūt auto un mēģinām saprast tā robežas, lai uzrādītu vēl labāku rezultātu. Mums vajag vairāk laika, lai būtu šī rallija virsotnē,'' saka Aleksejs Lukjaņuks.


Foto: Alexey Lukyanuk Page

''Braukt šajā rallijā - tas ir milzīgs izaicinājums, jo šeit ir vieni no aizraujošākajiem asfalta ceļiem ERČ kalendārā. Šeit tiešām ir bailīgi un tehniski ceļi, kurus jāveic tikai paļaujoties uz savu stenogrammu, braucot maksimāli ātri caur nepārredzamiem līkumiem, kurus var pārsteigt krūmi, koki, grants un tramplīni. Izbaudu šo ralliju, bet visaizraujošākais šis rallijs ir tad, kad ceļš ir slapjš. Cerams, ka šoreiz tā nebūs.''

Kopvērtējums:
1 Alexey LUKYANUK 104
2 Lukasz HABAJ 98
3 Chris INGRAM 82
4 Filip MAREŠ 46
5 Oliver SOLBERG 39

Video no testiem:


Lukjaņuks treniņos:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png