profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Mārtiņš Sesks un Renārs Francis Parīzē saņem Eiropas čempionu balvas

Go4speed 04.12.2018 - 14:22 Mārtiņš Sesks un Renārs Francis Parīzē saņem Eiropas čempionu balvas
Foto: ERC Media

Eiropas rallija sabiedrība vakar Parīzē pulcējās uz Eiropas rallija čempionāta apbalvošanas ceremoniju. Pasākumu organizēja “Eurosports Events” un to apmeklēja gandrīz 150 viesi – sportisti, komandu vadītāji, amatpersonas un partneri.

Ekipāža M.Sesks, R.Francis saņēma balvas par izcīnītajiem tituliem ERC3 klasē un ERC Junior U27 klasē, savukārt komandu vērtējumā godalgota tika “ADAC Opel Rallye Junior Team”, kur lielu ieguldījumu sniedza arī latviešu sportisti.

Mārtiņš Sesks, LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžas pilots: ''Saņemot balvu, jutu lielu gandarījumu un pozitīvas emocijas, jo šī pirmā ERC sezona bija ļoti nozīmīga manā autosporta karjerā. Tā bija ne tikai interesanta, bet arī pārsteigumiem un pārbaudījumiem bagāta. Esmu patiesi priecīgs, ka man apkārt ir bijusi laba komanda, kas spējusi atbalstīt un palīdzējusi sasniegt mērķi. Šodien zinu, ka esmu gatavs strādāt, lai kāptu augstāk.”

Šī bija pirmā reize Latvijas autosporta vēsturē, kad kāds autosportists kļūst par pilntiesīgu rūpnīcas atbalstītu rallija pilotu. Sezonas sākumā izvirzītie mērķi – parādīt autosporta elitei, ka ir iespējams augsts rezultāts – ir izdevies.


Foto: ERC Media

Uldis Briedis, LMT Autosporta Akadēmijas treneris: ''Iepriekšējos gados ieguldījām smagu darbu treniņos, likām kopā rallija puzles gabalus, izstrādājot savu konkrēto braukšanas un treniņu sistēmu. Priecājos, ka esam gājuši pareizā virzienā un ERC rezultāti parādīja, ka varam būt labākie Eiropā ar šī brīža zināšanām un izpratni. Jāpiebilst, ka esam arī daudz ko iemācījušies no šīs sezonas, lai varētu turpināt strādāt pie attīstības un sasniegtu vēl augstākus mērķus”.

''Izbaudīju šo sportisko rallija sezonu un esmu priecīgs, ka pirmais ERC posms bija īpaši eksotisks ar atmiņā paliekošiem dabas skatiem, savukārt kā stūrmanis patiesi izbaudīju Čehijas ceļus. Emocionāli visīpašāko mirkli tomēr piedzīvojām mājās, Liepājā, pēdējā Vecpils posma finišā, kad zinājām – sezona ir veiksmīgi noslēgusies. Dalība ERC apbalvošanā ir lielisks punktiņš uz “i”, taču, runājot par pašu ceremoniju, gribas paslavēt savējos, jo pie mums Latvijā apbalvošanas ceremonijas tiek organizētas daudz augstākā līmenī, svinīgāk un īpašāk”, stāsta Renārs Francis, LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžas stūrmanis.

Informāciju sagatavoja:
Anda Treija
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png