Go4speed 05.05.2018 - 19:19 Kanāriju salu rallijā uzvar Lukjaņuks, Seska ekipāža izcīna 2.vietu 'ERC Junior U27' klasē

Kanāriju salās aizvadīts otrais Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posms. Atgādināsim, ka pēc pirmās dienas līderis bija Aleksejs Lukjaņuks, kuram sekoja Nikolajs Grjazins un vācietis Fabians Kreims. Tikmēr ERC Junior U27 klasē pēc pirmās dienas līderu godā bija Opel Motorsport rūpnīcas komandas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis.

Otrajā dienā sportistiem bija jāveic seši ātrumposmi. Piecos no sešiem posmiem ātrākais bija Lukjaņuks, kurš arī izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otrais finišēja Grjazins, kurš savam tautietim zaudēja 51 sekundi. Trešo vietu saglabāja Kreims.

Seska konkurenta avārija. Foto: ewrc.cz

ERC Junior U27 klasē arī otrajā dienā starp braucējiem turpinājās sīvas cīņas. Diemžēl desmitajā posmā spriedzi neizturēja Efrens Larens, kurš pēc devītā posma kopvērtējumā ERC Junior U27 klasē bija otrajā vietā. Spāņu pilots dienas otrajā posmā piedzīvoja visai smagu avāriju, kas viņam lika izstāties.

Turpinājumā izvērtās sīva cīņa starp Sesku un Djēgo Gago, kur finišā nedaudz ātrāks bija Gago, kurš ERČ čempionātā šajā sezonā izcīnīja otro uzvaru ERC Junior U27 klasē. Otro vietu izcīnīja Sesks/Francis, kuriem šis bija pirmais asfalta rallijs karjerā. Trešais palika austrietis Simons Vāgners.