Seskam Kanāriju salu ERČ rallija kvalifikācijā 26.pozīcija

Go4speed 02.05.2024 - 18:16 Seskam Kanāriju salu ERČ rallija kvalifikācijā 26.pozīcija

Ar treniņiem un kvalifikācijas braucienu ceturtdien startēja Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms, Kanāriju salu rallijs. Treniņos ātrākais bija ungārs Miklos Čomos, kurš pirms gada šajā rallijā piedzīvoja iespaidīgu avāriju. Mārtiņš Sesks/Renārs Francis treniņos finišēja 25.vietā.

Kvalifikācijā ātrākais bija pagājušā gada Kanāriju salu uzvarētājs Joans Bonato, kurš par 0,1 sekundi apsteidza spāni Djego Ruilobu. Trešais - Čomos. Rezultāti, kā jau tas bija prognozēts, bija ļoti sīvi. Top 4 braucēji iebrauca 0,3 sekundēs. Seska ekipāža ātrākajiem zaudēja 3,7 sekundes. Sesks atzina, ka pirms rallija viņiem izdevās aizvadīt nelielus testus, kas nav pietiekoši, lai pirmajā asfalta rallijā ar jauno ''Toyota GR Yaris Rally2'' spētu uzrādīt ātrākus laikus, tāpēc šis rallijs paies mācīšanās zīmē, lai uzlabotu savu ātrumu uz asfalta, kas neesot sportista mīļākais segums.

Jāatgādina, ka pērn Sesks ar ''Škoda Fabia RS Rally2'' automašīnu finišēja devītajā vietā.

12.vieta trīskārtējam šī rallija uzvarētājam Aleksejam Lukjaņukam, bet 18.vietā finišēja pagājušā gada ERČ čempions Haidens Padons.

Rallija starts ar Superspeciālo ātrumposmu startēs šovakar (22:35 pēc LV laika), bet galvenās cīņas norisināsies piektdien un sestdien. Kopā sportistiem būs jāveic 13 ātrumposmi (193 km).

PIEDALIES RALLY BUHARIKI ERČ PROGNOŽU SPĒLĒ!