profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Noskriešana no ceļa aptur Seska gatavošanos 'Rally Liepāja'

Go4speed 29.06.2021 - 14:08 Noskriešana no ceļa aptur Seska gatavošanos 'Rally Liepāja'
Auto pēc noskriešanas no ceļa

Šajā nedēļas nogalē LMT Autosport akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis startēs “Rally Liepāja”, un pašu mājās notiekošo Eiropas rallija čempionāta otro posmu izmantos kā treniņu pirms jūlija vidū gaidāmā pasaules rallija čempionāta posma Igaunijā. Sacensībām pieteiktas vairāk nekā 60 ekipāžas, to vidū virkne ļoti spēcīgu dalībnieku, kas radīs izcilus sportiskos apstākļus.

Šodien ekipāža aizvadīs pirmssacensību treniņus Vērgales apkārtnē, savukārt trešdien un ceturtdien iepazīsies ar “Rally Liepāja” sacensību trasi. Sportisti sacensības ievadīs ceturtdienas vakarā ar parādes braucienu Liepājas ielās, bet piektdien veiks ātrumposmus Talsu un sestdien Liepājas apkārtnē.

''Šodienas treniņi lielā mērā noteiks, vai sacensībās dosimies ar Igaunijas rallijam paredzētajiem regulējumiem. Auto ir labi sagatavots un treniņos, tāpat kā sacensībās gatavojamies ļoti ātram, precīzam rallijam, kur lielākās psiholoģiskās cīņas jāizcīna pašiem ar sevi. “Rally Liepāja” un treniņi pirms Igaunijas posma ir vērtīgi ar to, ka varam pārslēgt domāšanu no “tehnikas taupīšanas”, kāda bija nepieciešama pasaules čempionāta Horvātijas un Portugāles ceļos, uz maksimālu “tehnikas lietošanu”, kāda nepieciešama mūspuses skarbajām, ātrajām un precīzi braucamajām trasēm,” komandas preses relīzē norādīja LMT Autosporta akadēmijas pilots Mārtiņš Sesks.


Publicitātes foto

Diemžēl kā liecina informācija sportista sociālajos kontos, Sesks otrdienas testos nobraucis no ceļa un vairs nespēja turpināt treniņus. Kā noskaidroja portāls Go4speed, tad Mārtiņš testos esot demonstrējis lielisku sniegumu un ātrumu. Ar katru braucienu tika kāpināts temps, kur vienā no līkumiem tika iebraukts nedaudz par ātru, kas pēc atsitiena pret ārmalu pārsvieda auto uz pretējo pusi, kā rezultātā tas tika izsviests ārpus trases. Lai arī Mārtiņš centās savaldīt auto, tas ielidoja krūmos. Diemžēl testi ar šo beidzās, taču, par laimi, automašīnai nav nopietni bojājumi un tā būs gatava iziet uz starta.

Eiropas rallija čempionāta otrajā posmā, “Rally Liepāja” Talsu un Liepājas ātrajos un līkumotajos ceļos sportisti veiks 14 ātrumposmus 181 km kopgarumā. Uz starta izies pavisam 62 ekipāžas, un līdzās mājiniekiem Seskam/ Francim (“Ford Fiesta Rally4”) par uzvaru RC4 klasē cīnīsies 15 ekipāžas. Sīvākā sāncensība Seska/ Franča ekipāžai prognozējama ar cīņu biedru no WRC junioru rindām Sami Pajari (“Ford Fiesta Rally4”), kā arī francūzi Žanu Baptitistu Francesči (“Renault Clio Rally4”) un norvēģi Ola Nore Junioru (“Renault Clio Rally4”).

Komandas nākamais starts paredzēts WRC posmā “Rally Estonia” (15.-18.jūlijā), bet WRC noslēdzošie posmi notiks Beļģijā (13.-15.augustā) un Spānijā (14.-17.oktobrī).
Komentāri
Vecmeistar13. 01.07.2021 10:56
Mārtiņ,pārlieku neriskē,jo šīs sacensības nav galvenās(gatavošanās Tev ir vēl priekšā),priekšā ir Igaunija...Protams mājās gribās paspīdēt,bet...
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png