profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts video: Drifteris Burkovs iekaro Eiropas trases un skatītāju sirdis

Go4speed 11.10.2019 - 09:08 Ātruma Cilts video: Drifteris Burkovs iekaro Eiropas trases un skatītāju sirdis
Foto: Bryan Dowding

Go4speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma Cilts jaunāko sēriju. Šoreiz uz sarunu ir aicināts latviešu drifteris Kristians Burkovs, kurš, kūpinot riepas pašmāju un ārvalstu drifta sacīkstēs, iesaistījies arī muzikālā projektā. Tāpat Ātruma Cilts izpurinās putekļus jaunā rubrikā "Vēstures fondi", atskatoties uz kādreiz Latvijā notikušām, šodien jau piemirstām auto sacīkstēm.

Kristianam šī vasara bijusi rosīga – sportists startēja Anglijas drifta čempionātā, viesojās Īrijā, izmēģināja spēkus "Gymkhana" braucienos un pat piedalījās drifta himnas radīšanā. Sarunā ar Paulu drifteris atklās, kā sportista komandu "Drift4you" uzņēma Britu salās un kā atšķiras Lielbritānijas un Īrijas sacīkstes, un to dalībnieku braukšanas prasmes.

Spēki iemēģināti arī jaunā disciplīnā "Gymkhana" jeb auto slalomā, kura pamatā ir veiklības un figūrbraukšanas sacensības. Kristians Burkovs kopā ar pasaulslavenām drifta zvaigznēm aizvadīja braucienus "Gymkhana Grid" Varšavā, Polijā un atzīst, ka ļoti gaidīja šīs sacensības. Atskatoties uz aizvadīto cīņu, Kristians vērtēs sasniegtos rezultātus un kopā ar Paulu spriedīs, kādas iemaņas ir svarīgas, lai kļūtu par izcilu "Gymkhana" braucēju.

Papildus dalībai daudzveidīgās drifta sacīkstēs, Kristians iesaistījās arī drifta himnas radīšanā. Tai par godu tapis spilgts video klips, kurā piedalījies pat latviešu motobraucējs Jānis Rozītis. Kā radās ideja veidot drifta himnu un kā šo skaņdarbu uzņēmuši autosporta fani, noskaidrosim jaunākajā Ātruma Cilts raidījumā.

Ātruma Ciltī lielā cieņā ir ne vien jaunumi auto pasaulē, bet arī dažādas vēstures liecības, tādēļ rubrikā "Vēstures fondi" Pauls Timrots atskatīties uz auto sacīkstēm, kas norisinājās pirms 20 gadiem. Šoreiz uzmanības centrā video kadri no 1998. gada "Zaporožecu krosa" Līgatnē, kuru papildina ļoti amizanti sacīkšu komentētāja izteicieni.

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png