profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Svētdien paredzētās ziemas drifta sacensības tiek pārceltas

Go4speed 20.01.2017 - 20:56 Svētdien paredzētās ziemas drifta sacensības tiek pārceltas
Foto: Gvido Elksnis

Šajās brīvdienās, 22.janvārī, ledus trasē ''Stūri”, Baldones novadā, kārtējo reizi bija jānotiek ledus drifta sacensībām, kuras iepriekš guva lielu popularitāti. Nesen sacensību organizatori ziņoja, ka skatītājiem būs ko redzēt, jo savu dalību esot apstiprinājuši vairāki Latvijas Top Pro drifta un rallija piloti.

Diemžēl šajās dienās visā Latvijā valda atkusnis. Vēl ceturtdien, apsekojot trasi, Gvido ziņoja, ka trases stāvoklis esot labs. ''Ir izveidojušās peļķes no lietus, kas neizskatās labi, bet tas braukšanai netraucētu. Prognozes sola dažādas. Domāju, gatavojamies un ceram uz labu laiku,'' vakar ziņoja Gvido.


Trase ceturtdien. Foto: Gvido Elksnis

Diemžēl šovakar Elksnis paziņoja, ka sacensības ir pārceltas. ''Uzmanību! Neatbilstošu laikapstākļu dēļ Ziemas Drifta pasākums tiek pārcelts uz citu datumu. Vairāk informācijas drīzumā.''

Atgādināsim, ka trase ”Stūri” ir izveidota uz nopludinātas pļavas un ir droša braukšanai šādos ziemīgos apstākļos, ūdens dziļums tajā ir tikai 30 cm un pie ilgstošiem mīnusiem tas izsalst līdz zemei.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png