profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

'Mad Mike' atrāda savu vairāk nekā 1000 Zs jaudīgo 'Mazda MX-5' (FOTO)

Kārlis Ozoliņš 07.05.2015 - 19:44 'Mad Mike' atrāda savu vairāk nekā 1000 Zs jaudīgo 'Mazda MX-5' (FOTO)
“Mad Mike” ar savu “MX-5”. Foto: Peter Kelly

Vēl pavisam nesen jaunzēlandiešu drifteris “Mad Mike” Whiddett paziņoja, ka atgriezīsies “Formula Drift” (turpmāk tekstā – FD) sacīkstēs ar pavisam jaunu “Mazda MX-5”. Automašīna nu ir pabeigta un atrādīta plašākai publikai.


Foto: Peter Kelly

Maika jaunais auto ir aprīkots ar rotora dzinēju no “Mazda RX-8” un pēc vairākām modifikācijām un divu turbīnu uzstādīšanas tas attīsta 1032 Zs lielu jaudu, izmantojot pavisam nelielu turbīnas resursu. Dzinējs gan tika uzbūvēts ar daudz lielāku jaudas resursu – tas spēj attīstīt līdz pat 1500 Zs lielu jaudu, taču šobrīd nav vajadzības to noslogot vairāk.


Ar divām turbīnām aprīkotais Mazda RX-8 rotora dzinējs. Foto: Peter Kelly

Atgādināsim, ka pirmo FD posmu sportists bija spiests izlaist. ''Mēs cerējām, ka spēsim uzsākt sezonu Longbīčas posmā, taču, par spīti streikiem Losandželosas ostā, mums nepietika laika nogādāt auto uz turieni un kārtīgi notestēt to pirms posms būs sācies,” par neveiksmīgo sakritību portālā redbull.com toreiz izteicās Jaunzēlandes drifteris. ''Taču automašīna ir gatava sacensībām, tāpēc mēs mērķējam uz otro posmu ''Road Atlanta'' posmā (8. maijā), kur esmu labi iepazinies ar trasi un tās lielo ātrumu.''


Foto: Peter Kelly

Otrais FD posms norisināsies 8. - 9. maijā Braseltonā, “Road Atlanta” trasē, kur par svarīgajiem punktiem cīnīsies arī “HGK” komandas braucējs no Latvijas - Kristaps Blušs. Visas FD sacīkstes būs iespējams vērot tiešraidē.


Foto: Peter Kelly

Atgādināsim, ka kopvērtējumā Kristaps šobrīd ierindojoties godpilnajā 25. vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png