profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Grandiozs ātruma festivāls atgriežas Ventspilī

Go4speed 03.06.2024 - 13:00 Grandiozs ātruma festivāls atgriežas Ventspilī
Publicitātes foto

Ventspils lidostas teritorijā 3.-4. augustā, pilsētas svētku ietvaros, pulcēsies jaudīgākās dragreisa automašīnas no Baltijas un Eiropas. 

Pasākuma ietvaros norisināsies oficiālas dragreisa sacensības, dažādi šovi un ekskluzīvu automašīnu izstāde. Organizatori informē, ka dalībnieku parkā ikvienam būs iespēja apskatīt profesionālus dragreisa auto-dragsterus, kuriem jauda ir virs 1500 zirgspēkiem.

''Pirmo reizi festivāla ietvaros norisināsies trīs pasākumi - ātruma festivāls, Baltijas kausa ieskaite un Lietuvas Dragreisa čempionāta posms. Tas ir īsts izaicinājums mums kā organizatoriem, bet aktīvi ar komandu strādājam, lai nodrošinātu festivālu, kas ir pielīdzināms Eiropas līmenim. Būsim parūpējušies par vērienīgiem šoviem paralēli sacensībām, arī par mazākajiem pasākuma apmeklētājiem būsim parūpējušies ar dažādām izklaides iespējām,'' saka pasākuma organizatore Jolanta Lāce.


Publicitātes foto

Organizatori aicina sekot sociālajos tīklos, lai laicīgi iegādātos ieejas biļetes, jo vietu skaits būs ierobežots.

''Šogad Ventspilī ieradīsies vēl neredzētas Latvijā automašīnas, kurām ir jauda pat 1700 zirgspēki. Katram apmeklētājam būs iespēja dalībnieku parkā aplūkot šīs automašīnas un satikt sportistus. Šobrīd savu dalību sacensībās pieteikuši dalībnieki no Vācijas, Zviedrijas un Anglijas, tādēļ garantējam - festivāls būs grandiozs!''

Informāciju sagatavoja:
Jolanta Lāce


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png