profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts video: Pauls Timrots pirmo reizi startē Ziemas kausā

Go4speed 22.12.2019 - 22:19 Ātruma Cilts video: Pauls Timrots pirmo reizi startē Ziemas kausā
Pauls Timrots trasē

Go4speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma Cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījumā būs Paula Timrota debija Ziemas kausā, kā arī turpināsies moto piedzīvojumu stāsts pa Trans Euro Trail (TET) takām kopā ar mūziķi Egīlu Šēferu.

Pauls Timrots ne reizi vēl nav piedalījies Ziemas kausa sacensībās, tāpēc pienācis laiks to labot. Aizņēmies 300 zirgspēku Subaru no 333 trases, viņš šajā raidījuma sērijā izmēģinās savu varēšanu. Pirms starta Pauls arī apsekos konkurenci un konsultēsies ar pieredzējušiem benzīngalvām, lai saprastu, kā labāk sagatavoties un kādas auto funkcijas var palīdzēt parādīt labāko sniegumu. Kādi būs Ātruma Cilts vadītāja rezultāti un secinājumi, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā!

Turpinot iepriekšējā raidījumā uzsākto stāstu par moto piedzīvojumiem Trans Euro Trail (TET) takās, šoreiz Pauls Timrots uz sarunu aicinājis klarnetistu un Latvijas mūzikas informācijas centra vadītāju Egīlu Šēferu, kurš brīvajā laikā pieder motobraucēju saimei. Pauls sarunā ar Egīlu noskaidros, ka klarnete ir mūzikas instruments, ko lieliski var savienot ar motobraukšanu, piemēram, koncerts Liepājā ir lieliska iespēja doties ceļā pa TET taku. Mūziķis moto pasauli atklājis pirms trīs gadiem, tāpēc lielākie piedzīvojumi vēl ir priekšā, bet līdz šim uzkrāta pieredze ar enduro moci Norvēģijas TET takās un pieveikts brauciens no Anglijas līdz pat Barselonai Spānijā. Un Egīls zina teikt, ka arī Latvijā ir daudz neatklātu vietu, kurp doties prom no civilizācijas un ikdienas.

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums ir vēl mobilāks, jo bieži izraujas no ierastās studijas un dodas uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png