profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts video: Kambala cenšas savaldīt 700 zirgspēku jaudīgu drifta auto

Go4speed 08.12.2019 - 11:20 Ātruma Cilts video: Kambala cenšas savaldīt 700 zirgspēku jaudīgu drifta auto
Kaspars Kambala

Go4Speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma Cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījumā būs lielākais viesis tā vēsturē – basketbolists, bokseris un šovmenis Kaspars Kambala, kurš pirmo reizi sēdīsies pie 700 zirgspēku jaudīga drifta auto stūres. Tāpat arī ieskatīsimies motokrosa filmas "Stupelis" pirmizrādes aizkulisēs.

Ātruma Cilts vadītājs Pauls Timrots Kasparam Kambalam sākotnēji sagatavojis izaicinājumu pie žiguļa stūres. Tomēr ieceri nāksies mainīt, jo tik ievērojama garuma šoferis ar 50. kājas izmēru nav savietojams ar žiguļa vadības iespējām. Tāpēc talkā tiek ņemts plāns B – Kambalam ir iespēja pirmo reizi mūžā sēsties pie 700 zirgspēku jaudīga drifta auto stūres un doties trasē. Skatītāji arī varēs uzzināt par Kambalas pāreju no basketbola uz boksu, cīņām ringā un par šova cienīgo "peldi" ar auto Kazaņas kanālā.

Tāpat arī šoreiz Pauls ir devies uz kino, lai ieskatītos režisora Armanda Tripāna dokumentālās filmas par četrkārtējo Pasaules čempionu blakusvāģu motokrosā Kasparu Stupeli aizkulisēs. "Stupelis" ir reti atklāts stāsts par pašaizliedzību un darbu, ko sportists iegulda, lai nokļūtu pasaules elitē. Kā atzīst pirmizrādes apmeklētāji un filmas režisors, tā ir emocijām bagāta sporta filma par cilvēku, kurš jau divdesmit gadus iet uz savu sapni, neskatoties uz grūtībām, traumām un citiem pārdzīvojumiem.

Šajā Ātruma Cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Ātruma Cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png