profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Iznācis Kalendārs Rallijs Latvijā 2020. gadam

Go4speed 26.11.2019 - 18:05 Iznācis Kalendārs Rallijs Latvijā 2020. gadam
Foto: Kalendārs Rallijs Latvijā

Rallija sezona Baltijā ir noslēgusies, kalendāra autori – fotogrāfi Raimonds Volonts un Jānis Asaris – nāk klajā ar 2019. gada labāko kadru izlasi. Šī gada moto – „Viens vienīgs „action!”.

Arī šogad A3 formāta kalendārā atainoti interesantākie, skaistākie, iespaidīgākie kadri no rallija trasēm Baltijā. Pateicoties labajai sadarbībai starp Latviju un Igauniju, Latvijas rallijam šis gads noteikti ir pagājis igauņu zīmē – ne velti Latvijas čempionāta vasaras posmi notika tieši pie ziemeļu kaimiņiem.

No posma Otepes apkaimē, kas bija arī pasaules čempionāta reklāmas posms, kalendārā atainoti gan jaunākie WRC auto, kuri ņēma dalību „RallyEstonia”, gan arī 2019. gada pasaules rallija čempions Ots Tanaks. Krāšņi attēli atspoguļo notikumus allaž neprognozējamo laika apstākļu pārņemtajā Sāremā rallijā. Fani kalendārā atradīs arī kadru no „dullo” itāļu kupli apmeklētā „RallyLegend” pasākuma, kur atmosfēru palīdzēja uzkurināt brāļu Velmes ekipāža ar savu Audi Quattro A2.

Vāka foto: Kalendārs Rallijs Latvijā

Kā jau ierasts, līdzjutēju ērtībām kalendārā ir norādīti uz publicēšanas brīdi oficiāli zināmie Pasaules un Eiropas rallija čempionātu norises datumi. 

Kalendāru jau no novembra pirmās nedēļas var iegādāties Rimi hipermarketos, Maxima XX un XXX, Narvesen un citās preses tirdzniecības vietās visā Latvijā. Par jauno izdevumu var interesēties arī Kalendārs  „Rallijs Latvijā”  sociālajā vietnē Facebook.

Kalendārs „Rallijs Latvijā” pateicas Petro Canada Lubricants oficiālajam izplatītājam Latvijā SIA VA MOTORS par atbalstu jau vairāku gadu garumā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png