profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts video: 2018. gada notikumu un personību tops

Go4speed 28.12.2018 - 14:35 Ātruma Cilts video: 2018. gada notikumu un personību tops
Foto: Ekrānšāviņš

Go4speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šī gada noslēdzošo Ātruma Cilts sēriju. Gaidot 2019.-to, raidījuma vadītāji Pauls Timrots, Ilmārs Līkums un Artūrs Virbulis sanākuši kopā, lai atskatītos uz jaudīgākajiem notikumiem auto, moto un trakulīgu piedzīvojumu pasaulē.

2018 gads bijis notikumiem bagāts – Pauls, Ilmārs un Artūrs sagatavojuši katrs savu favorītu sarakstu nominācijās "Gada piedzīvojums", "Gada personība", "Dzīvesstils", "Gada izaicinājums" un "Gada braucamais". Raidījuma gaitā noskaidros, kuri no izvirzītajiem nominantiem pelnījuši nokļūt Ātruma Cilts 2018. gada izlasē.

Nominācijai "Gada piedzīvojums" Ātruma Cilts komanda izvirzījusi latviešu panākumus grūtākajās hard enduro sacensībās "Red Bull Romaniacs", velobraucienu Zilupe-Rīga, Mārtiņa Sila ceļojumu ar motociklu no Austrālijas uz Rīgu, Kārļa Bardeļa laivu braucienu pa Kluso okeānu no Peru uz Austrāliju, "Youngtimer Cars & Coffee" pasākumu un moto entuziasta Jāņa Trauberga braucienu pa bīstamo Vidusāziju kopā ar domubiedriem. Nominantu vidū ir arī Ātruma Cilts "bitkoins" jeb 1000 EUR vērtais metinātais "KIA" un Ilmāra Līkuma pirmie soļi strītbaikfrīstailā.

Uz "Gada personības" titulu pretendē Vladislavs Šlēgelmilhs un viņa ieguldījums "333" trasē, auto mehāniķis Mārtiņš Zūlis, kurš aizgāja no rallijkrosa, lai pievērstos rallija pasaulei, Matiasa Ekstrēma komandas preses sekretārs Viesturs Kundziņš, lidotājs un Toma Krūza "lidošanas skolotājs" Ivars Beitāns, Mairis Levans, "Vaidavas kausa" izcīņas motokrosā organizators jau 45 gadu garumā un Latvijas čempions autosportā Andris Daugaviņš, kurš var lepoties ar lieliskiem panākumiem filmā "Kriminālās ekselences fonds".

Nominācijai "Dzīvesstils" izvirzīts leģendu auto braucējs Garijs Rožkalns, izaicinājumu meklētājs Mārtiņš Aleksandrovičs, Haralds Šlēgelmilhs, kurš, spriežot pēc sociālajiem tīkliem, uzsācis aktīvi ceļot, MTB entuziasts Kaspars Garda, velomens Krišjānis Jansons-Ratiniks, pasaules apceļotājs motocikla mugurā Mārtiņš Sils un laivotājs, aizrautīgs atkritumu šķirotājs Kārlis Bardelis.

Uz "Gada izaicinājuma" titulu pretendē vairāki Ātruma Cilts trakulīgie eksperimenti. To vidū izaicinājums ""Kurbada" hokejists uz slidām vai Šlēgelmilhs ar kartingu", rallijkrosa pilota Reiņa Nitiša un driftera Kristiāna Burkova ātruma sacīkstes, krosa motocikla un bagija sacensības uz ātrumu, kā arī komiskā aktiera Jāņa Skuteļa improvizētā bēgšana ar žiguli no policijas.

Kārtīgas "benzīngalvas" nevar iztikt arī bez nominācijas "Gada braucamais", kurai izvirzīta metinātā "KIA", Latvijas elektrokartingu čempionāta dalībnieku braucamie, jaunais "Suzuki Jimny", Latvijas autosporta karaliene "Evo 9" jeb "Mitshubishi Lancer Evolution IX", motocikli "Triumph Street Twin" un "Ducati Scrambler" un FIA Eiropas autokrosa čempionāta braucēja Tafani bagijs, kas apmeta vairākus dramatiskus kūleņus.

Paula, Ilmāra un Artūra viedokļi par izvirzītajiem nominantiem dalīsies. Kuri no pretendentiem saņems Ātruma Cilts titulus šogad, noskaidrosim jaunākajā raidījuma sērijā.

Ātruma Cilts ir skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, LMT Straumē un internetā. Skatītāji aicināti iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png