profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Ātruma Cilts izaicinājums: finanšu ministre un bankas vadītājs rallijkrosa duelī

Go4speed 16.11.2018 - 15:22 Ātruma Cilts izaicinājums: finanšu ministre un bankas vadītājs rallijkrosa duelī
Publicitātes foto

Go4speed.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma Ātruma Cilts speciālizlaidumu "Iedo izbraukt". Šajā raidījumā slavenību rallijkrosa duelī sacenšas divi spēcīgi finansisti - Latvijas Republikas finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un "Banka Citadele" valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.
 
Gunti Beļavski un Danu Reiznieci-Ozolu vieno ne tikai finanšu joma – abi atzīst, ka savas pirmās avārijas piedzīvojuši jaunībā, neilgi pēc autovadītāja tiesību iegūšanas. Lai gan finanšu ministrei pēdējā laikā pie auto stūres sanāk sēsties retāk, šo procesu viņa vienmēr izbauda kā meditāciju ar labu mūziku salonā. Iebildumi ir vien pret grants ceļiem, jo tieši tur piedzīvota pirmā avārija.
 
Arī G. Beļavskis jūtas labi pie stūres un neiebilst pret garākiem izbraucieniem. Attālums Rīga-Daugavpils un atpakaļ viņam ir tīrais nieks. Savas prasmes viņš stiprina pie motocikla stūres, kas ļauj labāk izjust ceļu un attīstīt reakcijas ātrumu.
 
Pirms spēku izmēģināšanas sacīkstēs sporta kompleksa 333 speciālajā "Iedo izbraukt" rallijkrosa trasē abi ir aizvadījuši intensīvus treniņus kopā ar pasaules līmeņa braucēju un treneri Reini Nitišu. Kurš no dueļa dalībniekiem pārsteigs ar apbrīnojamu mieru, bet kurš finišu sasniegs ar platu smaidu sejā, noskaidrosim jaunajā raidījumā!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png