Grjazinam pārliecinoša uzvara 'Rally Masters Show' sacensībās

Go4speed 24.04.2016 - 22:42 Grjazinam pārliecinoša uzvara 'Rally Masters Show' sacensībās
Nikolajs Grjazins. Foto: rallyshow.ru

Aizvadītajās brīvdienās Maskavā sesto reizi notika ''Rally Masters Show'' sacensības. Sportistiem kopā bija jāveic divi ātrumposmi jeb 16,97 kilometrus garš posms divas reizes. Pirmajā posmā ātrākais bija Nikolajs Grjazins, kurš šajās sacensībās startēja ar ''Škoda Fabia R5''. 32 sekundes viņam zaudēja Dmitrijs Koroļevs, kurš pārstāvēja Neiksans Rally Sport komandu.

Diemžēl vairākiem līderiem pirmais posms nebija veiksmīgs. Vispirms ātrumkārbas defekta dēļ izstājās Aleksejs Lukjaņuks, bet neilgi pēc tam aizdegās Jevgēņija Novikova ''Audi Quattro Group В'' automašīna. Par laimi uguni ar citu braucēju palīdzību (tai skaitā arī ar Nikolaja Grjazina) izdevās nodzēst.

Arī otrajā posmā Grjazins bija ļoti ātrs, svinot pārliecinošu uzvaru arī kopvērtējumā. Otrais palika Koroļevs, bet trešais – Dmitrijs Zorins. 11.vietā ar žigulīti finišēja Ota Tanaka brālis Janners Tanaks.

''Kad tika skaitīts mūsu pazaudētais laiks pēc pirmās sekcijas, mēs jau bijām priekšā ar 30 sekunžu pārsvaru. Otro sekciju braucām vēl ātrāk. Finišā bija labs laiks, un ar lielu pārsvaru uzvarējām. Jāsaprot arī tas, ka liela cīņa par uzvaru nebija, jo galvenie mūsu konkurenti izstājās, toties mūsu mašīna bija ideālā kārtībā,’’ tā SRT komandas mājas lapā izreicās Nikolajs Grjazins.

Jāatzīmē, ka pēc sacensībām notika arī tradicionālais kartinga turnīrs, kurā uzvarēja Nikolajs, uzrādot gan ātrāko apļa laiku, gan pārsitot trases rekordu.