profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Wurth Ziemas kausā izvirzās līderi; aizvadīts trešais posms (VIDEO)

Go4speed 26.01.2016 - 09:10 Wurth Ziemas kausā izvirzās līderi; aizvadīts trešais posms (VIDEO)
Foto: Artūrs Ķispsts, Go4speed

Aizvadītajā nedēļas nogalē Talsu CVS paralēlajā trasē tika aizvadīts trešais Wurth Ziemas kausa posms, kurā piedalījās 97 dalībnieki. Pēc trim aizvadītajiem posmiem vairākās klasēs ir izvirzījušies pārliecinoši sezonas līderi, kamēr citās par līderpozīcijām norisinās spraigas cīņas.

Ja sezona sākās uz tīra asfalta seguma, tad nākamie divi posmi ir tikuši aizvadīti īstos ziemas apstākļos. Vienīgais, kurš izcīnījis trīs uzvaras aizvadītajos trīs posmos ir Aigars Tīdmanis - RWD klasē ar radzēm. Tāpat no konkurentiem par 13 un 11 punktiem atrāvies Modris Žentiņš - attiecīgi FWD ar radzēm un FWD bez radzēm. Pārliecinoši sezonu sākusi arī dāmu klases pārstāve Nelda Žentiņa - viņai divas uzvaras un viena otrā vieta.

Tikmēr trešajā posmā interesantas cīņas izvērtās 4WD klasē. Ja iepriekšējos divos posmos uzvararām apmainījās Valts Zvaigzne un Artis Vicinskis, tad šoreiz uzvaras gan radžu, gan bezradžu klasē izcīnīja Jānis Sala, kurš iepriekšējos posmos nestartēja. Valts Zvaigzne šoreiz tikai piektajā vietā abās klasēs, līdz ar to par sezonas līderi gan radžu, gan bezradžu klasē kļuvis Artis Vicinskis.

Aigars Tīdmanis 3. posmā. Foto: Artūrs Ķipsts, Go4speed 

Priekšpiedziņas klasē bez radzēm aiz Morda Žentiņa ierindojies Miks Ķenavs, be trešajā vietā Mārtiņš Roze. Radžu klasē otrais Māris Radomišķis, kuram trešais posms ne visai veiksmīgs  - pēdējais rezultāts klasē. Trešais sezonas kopvērtējumā Mārtiņš Kreicburgs. 

Aizmugures piedziņas klasē bez radzēm par kausa līderi ir kļuvis Jānis Apsītis, kurš pēc septītās vietas pirmajā posmā pēdējos divos posmos izcīnījis uzvaras, aiz sevis kopvērtējumā atstājot Māri Druvu un Aigaru Tīdmani. Apsītis ierindojies otrajā vietā radžu klasē, 9 punktus aiz A.Tīdmaņa. Trešais radžu klasē Māris Druva. 

Standarta klasē pēc trim aizvadītiem posmiem neizšķirts rezultāts starp Mātriņu Bertu un Edgaru Leonovu. Trešajā vietā ierindojies Māris Rūdiens. Standarta klasē trešajā posmā uz starta izgāja arī vairākkārtējais dragreisa čempions Ilmārs Zausajevs, kurš tikai par nieka 0,03 sekundēm piekāpās posma uzvarētājam M.Bertam. 

Dāmu klasē 3. posmā uzvaru izcīnīja jaunpienācēja Šarlote Lamberte ar Subaru automašīnu, otrajā vietā atststājot sezonas līderi Neldu Žentiņu. Kopvērtējuma otrajā vietā atrodas Signe žentiņa, bet trešā šajā klasē Dace Strazdiņa. 

Visus Wurth Ziemas kausa rezultātus var aplūkot ŠEIT. Nākamais posms norisināsies 14. februārī. 

Video no 3. posma Talsu CVS trasē:
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png