profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Wurth Ziemas Kausa trešais posms īstos ziemas apstākļos tiks aizvadīts Talsos

Go4speed 21.01.2016 - 09:46 Wurth Ziemas Kausa trešais posms īstos ziemas apstākļos tiks aizvadīts Talsos
Foto: Artūrs Ķipsts, Go4speed

Turpinoties WURTH Ziemas Kausam, šajā nogalē, 23. janvārī, tiks aizvadīts kausa 3.posms, kurš norisināsies Talsos, CVS paralēlajā trasē.

Autosporta cienītājiem CVS trase ir zināma gan no rallija, gan no KTSK Vasaras kausa sacīkstēm, bet īstos ziemas apstākļos CVS trase būs jaunums visiem WURTH Ziemas Kausa dalībniekiem. Braucēji šajā posmā startēs pāros, sacenšoties ne tikai uz laiku, bet arī ar pārinieku attiecīgajā braucienā. Tiks aizvadīti trīs braucieni, kuros tiks skaitīta laiku kopsumma, tādā veidā nosakot labākos posmā.

Reģistrācija sacensībām norisinās kausa mājaslapā: www.motorsport.lv. Kausa organizatori aicina pieteikšanos veikt savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Sacensību rītā dalībniekiem būs jāveic reģistrācijas apstiprināšana. Organizatori atgādina, ka, pateicoties biedrības atbalstītājiem, šogad izdevies samazināt dalības summu kausa dalībniekiem. Dalība Kausa posma vienā klasē ir 25 EUR, savukārt, ja dalībnieks startē divās klasēs, dalība otrajā ieskaites klasē būs 15 EUR. Vairāk informācija www.motorsport.lv.


Foto: Artūrs Ķipsts, Go4speed

Kausa ietvaros joprojām norisinās saspringtas cīņas par kopvērtējuma balvām. WURTH Ziemas Karaļa balvai šobrīd ir vismaz pieci pretendenti. Atgādinām, ka WURTH kausa noslēgumā nodrošinās balvu aptuveni 1500 Eiro vērtībā braucējam, kurš savas klases ietvaros būs uzrādījis visvairāk labākos laikus braucienos. Arī visas ieskaites klasēs norisinās saspringtas cīņas. Tāpat joprojām notiek cīņas Junioru ieskaitē un arī Pirelli Challenge, kur ziemas sezona ir kā iepazīšanās, bet turpinājums jau pavasarī pirms vasaras sezonas.

Atskatoties uz Rudbāržos notikušo pēdējo posmu, tas pulcēja nepilnus 120 braucējus. Par spīti lielajam aukstumam, arī skatītāji bija ieradušies lielā skaitā, lai baudītu skaistu ziemas dienu un autosportu. Lai arī ziema lutināja ar pavisam sniegotiem laikapstākļiem, dalībnieki uzrādīja ļoti labus laikus un spraigas cīņas šajā ātruma posmā.


Foto: Artūrs Ķipsts, Go4speed

Saspringts posms izvērtās arī kausa organizatoriem, tāpēc pēc detalizētākas rezultātu pārbaudes tika konstatēts, ka posma apbalvošana pēc neoficiālajiem rezultātiem ir bijusi nepilnīga un oficiālie rezultāti tika paziņoti jau pēc posma noslēguma.

Otrā posma visu klašu pirmie trijnieki:
RWD
1. Jānis Apsītis
2. Aigars Tīdmanis
3. Armands Bite

FWD
1. Mārtiņš Roze
2. Modris Žentiņš
3. Aivo Gailītis

4WD
1. Artis Vicinskis
2. Valts Zvaigzne
3. Armands Plūme

RWD + radzes
1. Aigars Tīdmanis
2. Jānis Apsītis
3. Māris Druva

FWD + radzes
1. Māris Radomišķis
2. Mārtiņš Kreicburgs
3. Modris Žentiņš

4WD + radzes
1. Valts Zvaigzne
2. Artis Vicinskis
3. Dainis Rasa

Standarta
1. Māris Rūdiens
2. Jānis Joksts
3. Uldis Baumanis

Dāmu
1. Nelda Žentiņa
2. Signe Žentiņa
3. Dace Strazdiņa

Trešā posma programma:
Programma:
Plkst. 8.00 - 9.50 - ierašanās trasē, reģistrācija, tehniskā komisija iepazīšanās ar trasi;
Plkst. 10.00 - dalībnieku sapulce;
Plkst. 10.15 - sacensību starts;
Plkst. 17.00 - apbalvošana.

Posma un sezonas nolikumi atrodams www.motorsport.lv sadaļā – Dokumenti.

Wurth Ziemas Kausa atlikušo posmu kalendārs:
4.posms - 14.02.2016.
5.posms - 27.02.2016. (vai 21.02.2016.)
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png