Go4speed 21.12.2015 - 15:19  Ar rekordlielu dalībnieku skaitu aizvadīts pirmais 333 Ziemas kausa pirmais posms

Aizvadītajā nedēļas nogalē sporta kompleksā 333, atklājot ziemas sezonu, tika aizvadīts pirmais 333 Ziemas kausa posms. Pirmajā posmā piedalījās deviņu gadu laikā lielākais dalībnieku skaits, kopumā uz starta izejot 125 braucējiem. Šajās sacensībās dalībnieki startēja pēc klasiskā formāta principa, kurā uzvarētāji tika noteikti, ņemot vērā ātrāko uzrādīto apļa laiku trīs braucienu vērtējumā,

Slapjajā un dubļainajā trasē viskuplāk pārstāvēta bija aizmugures piedziņas klase, kurā uz starta stājās 54 dalībnieki. Ātrāko apļa laiku visos trīs braucienos uzrādīja Aigars Tīdmanis (BMW 325), viņam piekāpās Gints Lapsa (BMW 325) un Raivis Galviņš (BMW 325).

Priekšpiedziņas klasē uz starta izgāda 38 dalībnieki. Par sacensību pirmā posma uzvarētāju kļuva Reinis Trūps (MG ZR), uzrādot ātrāko laiku pirmajā un trešajā braucienā, otrajā vietā ierindojās Edgars Kokorišs (Honda), bet trešais šoreiz - Modris Žentiņš (Honda Civic).

Trasē tika veikta ne viena vien apdzīšana. Foto: Go4speed

Jau dziļā tumsā trasē devās pilnpiedziņas automašīnas, starp kurām uzvaru izcīnīja Ints Jeršovs (Subaru Impreza), kuram arī absolūti ātrākais apļa laiks šajā posmā 1:24,087. Otrais pilnpiedziņas klasē Jānis Hans (Subaru Impreza), bet trešo vietu izcīnīja Armands Plūme (Audi 90).

Pēc veiksmīgi aizvadītā pirmā posma Haralds Šlēgelmilhs, Sporta kompleksa 333 vadītājs atzīst: „Rekordlielais dalībnieku skaits ir apliecinājums Ziemas kausa veiksmīgajai filosofijai - čempionāts ikvienam autosporta entuziastam. Aicinām turpināt dalīties ar ieteikumiem, lai sacensības augtu un attīstītos pozitīvā virzienā!"

Nākamais 333 Ziemas kausa posms paredzēts 16. janvārī un norisināsies pēc Supersprinta ieskaites formāta.