Wurth Ziemas Kausa 2. posmā Liepājas lidostā jauns dalībnieku rekords

Go4speed 15.01.2014 - 11:29 Wurth Ziemas Kausa 2. posmā Liepājas lidostā jauns dalībnieku rekords

Patiešām ekskluzīvā norises vietā aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās "Wurth Ziemas Kauss" 2. posms - Liepājas lidlauka teritorijā. Arī sacensību formāts bija neierasts - dalībnieki, līdzīgi kā supersprinta sacīkstēs, sacentās, braucienā no punkta A līdz punktam B.

Neskatoties uz to, ka no sniega ziemas kausā atkal nebija ne vēsts, kopumā uz starta stājās 133 dalībnieki septiņās ieskaites klasēs, kas ir jauns dalībnieku rekords.

Visvairāk dalībnieku šoreiz pulcēja priekšpiedziņas klase bez radzēm, kurā startēja 34 dalībnieki, otra populārākā klase bija aizmugures piedziņas klase bez radzēm, kurā uz starta stājās 25 dalībnieki.

Trasē Ainars Eikerts. Foto: Go4speed

Par dienas uzvarētājiem kļuva Jānis Ivanovskis (BMW) un Aivo Gailītis (VW Golf) no Kuldīgas. Jānis Ivanovskis uzvarēja abās pilnpiedziņas klases ieskaitēs, savukārt Aivo Gailītis - priekšpiedziņas.

Par uzvarētāju aizmugures piedziņas klasē bez radzēm kļuva Aigars Tīdmanis, savukārt RWD klasē ar radēm tikai par vienu sekundes desmitdaļu ātrāks bija Aigara brālis Gundars Tīdmanis.

Dāmu klasē šoreiz sacentās jau 6 daiļā dzimuma pārstāves, par uzvarētāju jau otro posmu pēc kārtas kļuva Baiba Ivanovska, otrā atkal Nelda Žentiņa, bet trešā Dace Strazdiņa.

Jāpiemin, ka uz goda pjedestāla gan priekšpiedziņas, gan aizmugures piedziņas klasēs stājās vieni un tie paši dalībnieki gan abās priekšpiedziņas klasēs, gan aizmugures piedziņas klasēs.

Nākamais kausa posms norisināsies 26. janvārī.