profile
register
facebook
youtube
twitter instagram

Šlēgelmilhs kļuvis par jauna F3 modeļa testa pilotu

Go4speed 25.08.2015 - 11:17 Šlēgelmilhs kļuvis par jauna F3 modeļa testa pilotu
Haralds Šlēgelmilhs. Publicitātes foto

Latvijas ātrākais autošosejas pilots Haralds Šlēgelmilhs atkal sēdies pie formulas stūres, kļūstot par komandas ''Artline Engeneering'' F3 modeļa ArtTech P315 testa pilotu. ''Artline Engeneering'' ir īstenojusi komandas ilggadējo ambīciju – uzbūvējusi jaunu F3 modeli, radot alternatīvu ierastajam tirgus līderim Dallara, F3 formulas ražotājam.

''Esmu ļoti pagodināts, ka komanda Artline, ar ko kopā startēju Lambordžini čempionātā, ir uzticējusi šo pienākumu – būt par galveno testa pilotu jauna F3 modeļa pilnveidošanā. Lai arī iepriekš vairākus gadus esmu braucis sacensībās ar F3 un F2 formulām, šī man ir unikāla pieredze,” stāsta Haralds Šlēgelmilhs.


Jaunais modelis. Foto: Artline Engineering

Testa braucienos komandai piederošajā Rustavi trasē Gruzijā Haralds Šlēgelmilhs ar jauno formulu ir pārspējis iepriekšējos trases F3 apļa laika rezultātus un veicis vairāk nekā 2000 km distanci. Neskatoties uz +40 C° grādu gaisa temperatūru braucienu laikā, formulas tehnisko stāvokli inženieri raksturo kā stabilu un pilnībā atbilstošu FIA sacensībām.

Vērtējot ArtTech P315 modeļa tehnisko uzbūvi, Haralds Šlēgelmilhs atklāj: ''Jau pēc pirmajiem braucieniem bija jūtams, ka šim uzbūvētajam modelim ir potenciāls kļūt par nopietnu konkurentu F3 pasaulē ierastajiem Dallara formulu modeļiem. Balstiekārtas un citi tehniskie risinājumi ir kardināli atšķirīgi no ierastajiem F3 modeļiem. Jāuzslavē formulas labais balanss, kā arī pielāgošanas iespējas pilota vajadzībām - uzreiz pēc tehnisko regulējumu veikšanas ir jūtama atšķirība. Protams, to, kāds ir formulas potenciāls pilnvērtīgos sacensību apstākļos, redzēsim jau šosezon noslēdzošajos FIA F3 sacensību posmos”.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
motul-partner-3110.pngriepascom2-4212.pngape-logo-0328.pngar-4809.pngbatcc-0816.pngnrs-4325.pngvagi-2128.pngsrt-5914.pngbmp2-1740.pngadrem-2024.png