profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Nitišam jauns Biķernieku trases rekords un uzvara četru stundu izturības sacensībās

Go4speed 25.09.2023 - 15:21 Nitišam jauns Biķernieku trases rekords un uzvara četru stundu izturības sacensībās
Foto: BaTCC

Svētdien Biķernieku trasē norisinājās Baltijas autošosejas čempionāta noslēdzošā posma izturības sacensību diena, kas iesākās ar jaunu salonautomašīnu rekordu – Reinis Nitišs, 1:16.325 ar Mercedes-Benz “AMG GT3 EVO” automašīnu. Iepriekšējais rekords, kas tika uzstādīts piektdien, pārspēts par 0,7 sekundēm.

Attiecīgi uzvara arī kvalifikācijā Reiņa Nitiša un vēl viena latviešu pilota Artūra Batraka pārstāvētajai “Stateta BRO by Heidelberg Mobile” komandai. Otrajā vietā Latvijas komanda “Jūrmala-Optibet racing” ar Valteru Zviedri sastāvā. Trešā vieta lietuviešu komandai “acitool.com by DMK Racing Team” ar Audi “RS3 LMS TCR”.

Sacensību startā pārliecinošā vadībā izrāvās “Stateta BRO by Heidelberg Mobile” ar Artūru Batraku pie stūres, mainoties pilotiem Reinim Nitišam un lietuviešu komandas biedram Ignas Jomantas komanda turpināja audzēt pārsvaru, tuvāko komandu apsteidzot par četru stundu garumā.


Foto: BaTCC

Uzvara “TC3” klasē Latvijas komandai “Jūrmala – Optibet Racing” ar Valteru Zviedri un Ramūnu Čapkausku pilotu sastāvā, apsteidzot lietuviešu oponentus “acitool.com by DMK Racing Team” un “Soderus Racing”.

“GT AM” klasē internacionālā konkurencē uzvara “Dream 2 Drive” komandai ar BMW “M4” automobili apsteidzot “Nanosun” komandu no Lietuvas un “DHR Racing” no Lielbritānijas.

“Diesel” klasē uzvara “Anteja Racing”, aiz sevis atstājot “Dvaras Racing” un “R2M team”, bet “TC2” klasē uzvara latviešu pilota Artūra Šimina pārstāvētajai “Orlen Lietuva – Mazeikiu ASK” komandai.

“Nankang 2h Endurance academy” divu stundu izturības sacensībās uz starta rindojās 24 komandas. Visas trīs vietas absolūtajā vērtējumā Lietuvas komandām - secīgi “Čapkauskos Autocentras”, otrā vietā “Hemi Racing by Statomenas”, trešie “Soderus Racing”.
“ABC Race” klases ieskaitē uzvara “SK Volvozari” komandai, bet uzvara čempionāta kopvērtējumā “Zābaki Racing” komandai, bet “V1600” klasē uzvara sacīkstē un arī čempionātā Latvijas komandai “LDV Racing”. “BTC1” klasē uzvara Lietuvas komandai “DMK Racing team by Eurolint”, “BTC2” klasē “Autokaslita”, bet “BTC3” uzvara Igaunijas ekipāžai “Reinup Motorsport”.



Vairāk informācijas www.batcc.eu.
Andis Meilands, BaTCC direktors
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png