profile
register
facebook
youtube
twitter instagram
baneris-aix-2-5445-4514-2008.gif

Baltijas autošosejas čempionāta 2.posmā Biķerniekos startēs Lamborghini 'Huracan'

Go4speed 21.07.2020 - 12:13 Baltijas autošosejas čempionāta 2.posmā Biķerniekos startēs Lamborghini 'Huracan'
Foto: Raimonds Volonts

Ar sacensībām Biķernieku trasē 26. jūlijā atsāksies Baltijas autošosejas čempionāta sacensības, kurās dalībnieku pulkā redzēsim arī reģiona jaudīgākās GT klases automašīnas ar ''Lamborghini Huracan'' priekšgalā, jaunizveidotās BMW 325 CUP klases dalībniekus, kā arī salonmašīnu klasi, kurā startēs arī Latvijas autošosejas meistars Ģirts Krūzmanis.


Publicitātes foto

Aizvadītajās sezonās krietni attīstījusies ir GT jeb jaudīgāko automašīnu klase, kur uz starta nereti stājas tādi spēkrati kā Lamborghini „Huracan”, Chevrolet „Corvette”, Chevrolet „Camaro”, Porsche „GT3 CUP” un citi iespaidīgi un ļoti ātri spēkrati. Šīs sacensības arī nebūs izņēmums, jo uz starta stāsies „Flash Racing Latvia” automobilis ar Vilni Batraku pie stūres, kam konkurenci sastādīs Edvinas Einiķis ar Audi „TT RS”, Tautvydas Lašas ar „BMW M3” un Jānis Hāns ar Subaru „Impreza”, kā arī citi sportisti no Baltijas valstīm un Somijas.

BMW 325 CUP klasē pieteikušies 13 dalībnieki. Desmit sportisti no Latvijas un trīs no Lietuvas. Čempionāta vadībā ir titulētais lietuviešu sportists Ramūnas Čapkauskas, kam ir liela pieredze arī Biķernieku trasē, tomēr uzvaras pretendentu pulkā būs arī Matīss Mežaks, Artjoms Kočlamazašvili, Toms Bērziņš. Klasē iezīmējas interesants un veselīgas konkurences pilns duelis starp lietuviešiem un latviešiem, kam nākamajās sacensībās pievienosies arī igauņu sportisti.


Publicitātes foto

Latvijas faniem aizraujošs būs arī „BTC” klases brauciens, kurā dalībnieku pulkā „BTC1” klasē ir arī vairākkārtējs Latvijas un Baltijas čempions autošosejā Ģirts Krūzmanis, kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru čempionāta pirmajā posmā Kauņā. Rīgā gan viņam solās būt nopietna konkurence gan no lietuviešu, gan no igauņu sportistu puses, gan arī no vēl viena latvieša Reiņa Trūpa. „BTC2” klasē konkurenci lietuviešu sportistiem mājas trasē var sastādīt Atis Veismanis.

„Nankang Endurance Academy” jeb divu stundu izturības sacensībām pieteikušās 15 komandas. „BTC2” klasē Latvijas godu pārstāvēs „Team Rexona Men” ar pilotiem Jāni Vanku un Mareku Matvejevu, bet „BMW 325 CUP” ieskaitē pat trīs komandas būs no Latvijas – „WRR” (Matīss Mežaks un Egons Lapiņš), „Daube Racing”(Kārlis un Jānis Daubes) un „79” (Toms Bērziņš un Roberts Rode).

Pirmie sacensību starti paredzēti plkst. 15.00. Biļetes būs iespējams iegādāties uz vietas. Biļešu cena – 5 EUR. Pensionāriem, invalīdiem un bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas. Pasākuma apmeklētāju skaits ir ierobežots, kā arī apmeklētāji tiek lūgti ievērot sanitārās normas un distancēšanos atbilstoši MK noteikumiem.

Sacensību dienaskārtība pieejama ŠEIT, Dalībnieku saraksts ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Straupe, BaTCC pārstāvis
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Autorizējies vai reģistrējies, lai komentētu
Partneri:
aix-copy-2837-1940.png motul-partner-3110.png nrs-4325.png batcc-0816.png ar-4809.png vagi-2128.png srt-5914.png bmp2-1740.png